Славутицький міський методичний центр
П`ятниця, 18.09.2020, 10:05
Вітаю Вас Гость | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід
Контакти
Бакинський квартал, б.15, м.Славутич,Київська обл.07101
тел.: (04579) 2-35-32
e-mail: metodslavutich@ukr.net
web: slavmmc.at.ua
Пошук
Меню сайту
Календар подій
Сектори центру
Методична служба [1405]
Деревянко О.С.
Науково-методична рада [53]
Деревянко О.С.
Дошкільна освіта [221]
Терещенко І.А.
Початкова освіта [193]
Корень Л.О.
Олімпіади, МАН, конкурси... [615]
Деревянко О.С.
Виховна робота [776]
Полегенько Я.П.
Бібліотечно-бібліографічна робота [235]
Іванова Я.Є.
Психологічна служба [113]
Єзан Н.П.
Мови і література [171]
Мандровний О.М.
Фізична культура, технології, естетичний цикл знань [187]
Касьяненко Л.Л.
Природничо-математичний цикл знань [58]
Суспільствознавство [169]
Ми у facebook
Методист ДНЗ
Початкова школа
Словесники
psyh.blog
...
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2012 » Листопад » 6 » Запрошуємо на урок
12:19
Запрошуємо на урок

Шановні колеги! Стартував Форум "Запрошуємо на урок". Відповідно до Положення форум буде проводитися з 20 жовтня по 01 березня щороку. Метою Форуму є стимулювання інноваційної діяльності педагогів, які атестуються на присвоєння або відповідність раніше присвоєної кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії», педагогічних звань (далі – учасники Форуму). 

Форум "Запрошуємо на урок" Як взяти участь? В рамках роботи Форуму його учасники дають один відкритий урок та надають розроблений сценарій (конспект) до нього, побудований на принципах проблемної, евристичної дидактики, з орієнтацією на активізацію пізнавальної діяльності дітей (учнів, вихованців), творчий характер освітньої діяльності. 

Чи можна працювати в команді? Участь у роботі Форуму може бути як індивідуальною, так і командною. Кількість організаторів одного заходу та співавторів одного конспекту не повинна перевищувати 3-х осіб.

Як обрати тему для уроку в рамках Форуму? Відкриті уроки учасників Форуму можуть бути віднесені до будь-якого предметного напряму або напрямів, пов'язаних з урочною і позаурочною діяльністю. Тематика уроків не обмежується, проте матеріали повинні мати освітній характер і не суперечити загальновизнаним науковим фактам, етичним нормам і законодавству України.

Хто оцінює урок? Відкриті уроки та конспекти до них проходять експертну оцінку шляхом:

- усного обговорення відкритого уроку по його закінченні. У обговоренні результатів уроку беруть участь: члени атестаційних комісій І, ІІ рівня, педагоги-колеги учасників Форуму, молоді педагоги, батьки та інші зацікавлені особи, запрошені на урок. Учасники обговорення дотримуються педагогічної етики та основних науково-методичних вимог щодо аналізу змісту уроку;

- інтернет-обговорення відкритого уроку на сайті у випадку розміщення інформації про нього у стрічці новин. Обговорення може здійснюватися шляхом додавання коментарів у стрічці новин, форумі сайту «Мій кращий урок» або у чаті. Оргкомітет не несе відповідальності за зміст коментарів відвідувачів сайту, але залишає за собою право редагувати їх у випадку порушення педагогічної етики;

- детального науково-методичного аналізу дотримання вимог до укладання конспекту уроку. У аналізі змісту конспекту беруть участь: І етап рецензування – координатори методичної роботи у закладах освіти та інші особи, які долучаються до редагування конспектів за проханням автора чи експертів; ІІ етап – методисти міського методичного центру.

Не пізніше ніж через два робочих тижня після проведеного відкритого уроку учасники Форуму або методичні кабінети закладів направляють конспект на електронну адресу міського методичного центру metodslavutich@yandex.ua. Всі конспекти, що пройшли процедуру експертизи, у місячний термін із дня проведення уроку публікуються на цьому сайті. 

Де буде надрукований конспект уроку? Всі конспекти, що пройшли процедуру експертизи, у місячний термін із дня проведення уроку публікуються на сайті у розділі головного меню «Конспекти» за відповідними предметними напрямами, а також у розіділ "Запрошуємо на урок" - Учасники форуму". За згодою автора оргкомітет може направляти конспекти до редакцій фахових видань для подальшого їх опублікування.

Як будуть відзначені учасники Форуму? 

Всі учасники Форму до 10 квітня поточного року отримують «Сертифікат учасника Форуму».

Прізвища учасників Форуму друкуються у щорічному інформаційно-методичному віснику відділу освіти та міського методичного центру.
Інформація про підсумки та учасників Форуму публікується у місцевих засобах масової інформації та в Інтернеті.

Запрошуємо до розділів сайту: 

"Запрошуємо на урок"

"Учасники форуму "Запрошуємо на урок" 

"Форум "Обговорюємо уроки" 

Бажаємо успіхів учасникам Форуму -2012-2013! 

Інформацію підготувала Старовойтова А.О., координатор форуму

Категорія: Методична служба | Переглядів: 652 | Додав: ММЦ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 3
0
2 Людмила   [Матеріал]
smile

0
3 ММЦ   [Матеріал]
Дякую за коментар! biggrin

0
1 ММЦ   [Матеріал]
Шановні керівники закладів освіти, заступники керівників з навчально-виховної роботи ЗНЗ, ПДЮТ, ДНЗ, ЦПР! Звертаюся з проханням додавати коментарі як свідчення того, що Ви бачили дану інформацію. Вдячна за розуміння.
З повагою, Старовойтова А.О

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

2020/2021
http://picasion.com/
АКТУАЛЬНО!
Дошка пошани
http://picasion.com/
міні-EdCamp Slavut
Наш блог
INUDECO
МОНУ
imzo.gov.ua
ЗНО
КОДА
ДОН
КНЗ КОР "КОІПОПК"
МАН
Міська рада
Управління освіти
pedpresa.com
osvita.ua
Славутицький ММЦ © 2020