Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2012 » Листопад » 23 » Вітаємо учасників та переможців VII турніру «Ігри патріотів» та конкурсу стіннівок «Славутич – здорове місто»
20:20

«Здоров’я маємо – не дбаємо, а втративши – плачемо». 22 листопада на базі спорткомплексу «Олімпієць» пройшов VII загальноміський турнір «Ігри патріотів», в якому взяли участь команди 8-их класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Славутича. Спортивні змагання традиційно пройшли на високому рівні.

Всі команди гарно підготувалися до змагань, якісно виконували всі конкурсні завдання.

Переможцем VII турніру «Ігри патріотів» стала команда «Комета» ЗОШ № 4, за крок від неї на другому місці опинилася команда «Супер-дітки» ЗОШ № 1, почесне третє місце посіла команда «Спорт» ЗОШ № 2, за ними – команда «Вікторія» ЗОШ № 3 та команда «Спартанці» Славутицького ліцею.

Також в рамках турніру був проведений конкурс стіннівок «Славутич – здорове місто». Роботи вразили змістовним наповненням, художнім оформленням та креативними ідеями.
Перше місце посіла команда 8-го класу ЗОШ № 2. Список призерів та переможців конкурсу стіннівок.

Дякуємо голові спорткомітету Шаніній Л.М. та директору ДЮСШ Жемі І.М., а також завідуючий відділом у справах сім’ї та молоді Бойко Т.О. за сприяння у проведенні турніру та надані призи переможцям.

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 1088 | Додав: Яна | Рейтинг: 5.0/2