Славутицький міський методичний центр
Четвер, 09.07.2020, 00:18
Вітаю Вас Гость | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід
Контакти
Бакинський квартал, б.15, м.Славутич,Київська обл.07101
тел.: (04579) 2-35-32
e-mail: metodslavutich@ukr.net
web: slavmmc.at.ua
Пошук
Меню сайту
Календар подій
«  Лютий 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728
Сектори центру
Методична служба [1384]
Деревянко О.С.
Науково-методична рада [53]
Деревянко О.С.
Дошкільна освіта [220]
Терещенко І.А.
Початкова освіта [192]
Корень Л.О.
Олімпіади, МАН, конкурси... [612]
Деревянко О.С.
Виховна робота [775]
Полегенько Я.П.
Бібліотечно-бібліографічна робота [231]
Іванова Я.Є.
Психологічна служба [112]
Єзан Н.П.
Мови і література [171]
Мандровний О.М.
Фізична культура, технології, естетичний цикл знань [187]
Касьяненко Л.Л.
Природничо-математичний цикл знань [58]
Суспільствознавство [168]
Ми у facebook
Методист ДНЗ
Початкова школа
Словесники
psyh.blog
...
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2018 » Лютий » 13 » Вітаємо!
15:15
Вітаємо!

Вітаємо переможців ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук!

Відділення філософії та суспільствознавства

Секція «Журналістика»

І місце Сибірська Анна, учениця 11 класу Славутицького ліцею, вихованка Палацу дітей та молоді, науковий керівник Руденко Майя Феліксівна, учитель Курач Людмила Сергіївна

Секція «Теологія, релігієзнавство та історія релігії»

ІІІ місце - Грищенко Ксенія, учениця 10 класу Славутицького ліцею, науковий керівник Нечай Тетяна Олександрівна

 

Відділення історії

Секція «Всесвітня історія»

ІІ місце Щур Марина, учениця 11 класу Славутицького ліцею, науковий керівник Курач Людмила Сергіївна

 

Відділення мовознавства

Секція «Англійська мова»

 

ІІІ місце Півункова Кристина, учениця 11 класу Славутицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3, науковий керівник Кукушкіна Наталія Петрівна

Відділення хімії та біології

Секція «Зоологія, ботаніка»

І місце - Куліш Софія, учениця 10 класу Славутицького ліцею, науковий керівник Микитенко Ірина Владиславівна

 

Секція «Біологія людини»

ІІ місце - Садова Анна, учениця 11 класу Славутицького ліцею, науковий керівник Артем’єва Ірина Вікторівна

Відділення Екології та аграрних наук, секція "Екологія"

ІІ місце - Жеребнов Павло, учень 11 класу Славутицького ліцею, науковий керівник Артемєва Ірина Вікторівна

Щиро вітаємо учнів, їх батьків, учителів, а також адміністрацію навчальних закладів з гарними результатами! Молодці! Ми пишаємося учнями та педагогами, що презентують освіту Славутича на високому рівні!

 

 

Категорія: Олімпіади, МАН, конкурси... | Переглядів: 335 | Додав: bardakova73 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

2019/2020
http://picasion.com/
АКТУАЛЬНО!
Дошка пошани
http://picasion.com/
міні-EdCamp Slavut
Наш блог
INUDECO
МОНУ
imzo.gov.ua
ЗНО
КОДА
ДОН
КНЗ КОР "КОІПОПК"
МАН
Міська рада
Управління освіти
pedpresa.com
osvita.ua
Славутицький ММЦ © 2020