Цього року минає 32 роки з дня аварії на Чорнобильській атомній електростанції, коли 26 квітня 1986 року на четвертому енергоблоці ЧАЕС стався вибух, який повністю зруйнував реактор. Відбувся радіоактивний викид потужністю в 300 Хіросім. В довкілля потрапила величезна кількість радіоактивних речовин. Близько 200 000 осіб були евакуйовані із зон забруднення.
Команда «86» запрошує жителів міста Славутича до участі у воркшопі, який відбудеться з 28 квітня по 8 травня 2018 року. Воркшоп передбачає створення кемпінгу для міжнародного фестивалю кіно та урбаністики «86» у рамках урбаністичної програми.
Котлован — це буквально озеро, яке ніколи не наповнювалося водою — ці
... Читати далі »
У рамках Міжнародного фестивалю кіно та урбаністики «86» відбудеться Дитяча школа урбаністики, що складається з двох частин - Воркшопу та Класів. Організатор програми Дитяча архітектурна школа ДАШ! (Харків).
ВОРКШОП. Протягом Воркшопу ми перевернемо ідею міста з ніг на голову. Якщо ми міркуємо про Славутич як про колишню Прип’ять, чому б не піти далі? С
... Читати далі »
11-13 квітня 2018 року в Офісі підтримки громадських ініціатив (БК Енергія, ІІ поверх) відбулися три стратегічні сесії «SWOT – аналізу розвитку міста» для розробки Стратегічного плану розвитку м. Славутич на 2018-2020 роки.
Модераторами заходів були: директор Соціально-психологічного центру м. Славутича Віктор Одиниця, голова Ради підприємців п
... Читати далі »
Міністерство освіти і науки України повідомляє, що з 10 по 24 квітня 2018 року спільно з Міністерством екології та природничих ресурсів України проводитимуть збір заявок від українських шкіл для участі в екологічно-освітньому проекті «Компола». У 200 закладах, які будуть відібрані за результатами конкурсу, встановлять компостери для переробки харчових відходів.
Традиційно в квітні відбувся збір лідерів учнівського самоврядування. Цього року збір проходив у неформальній обстановці. У п’ятницю 13.04.2018 року на подвір’ї Палацу дітей та молоді представники учнівських самоврядних організацій будували «Котедж успішного лідера». На початку терінгового заняття, яке проводила міська координатора учнівського самоврядування Богдана Кидиба, лідери знайомилися, ділилися досвідом роботи учнівського самоврядування своїх закладів. Подорожували котеджем, обговорюючи лідерство та формуючи команду.
11 квітня – Міжнародний день визволення в’язнів нацистських концтаборів. Саме 11 квітня 1945 року були звільнені в’язні з найбільшого концтабору у Бухенвальді.
Друга світова війна – наймаштабніша і найжахливіша війна людства. В ній брала участь 61 країна (80 % населення Землі)
... Читати далі »
Минулого тижня 03-04 квітня 2018 року у Славутичі відбувся обласний семінар-практикум для директорів позашкільних закладів освіти «Система роботи сучасного позашкільного закладу освіти». Педагогічний колектив Палацу зустрічав гостей з усієї Київської області.
Робота була організована на трьох платформах. Перш
... Читати далі »
03 квітня 2018 року на базі міського методичного центру відбулась школа координатора учнівського самоврядування «Системний підхід до навчання лідерів учнівського самоврядування».
У загальноосвітніх навчальних закладах функціонують дитячі самоврядні організації, мета яких сформувати у дітей якості лідера, розвити самостійність та ініціативність, навчити приймати рішення тощо. Основними завданнями учнівського самоврядування є реалізація інтересів і за
... Читати далі »
У світі постійно з’являються все нові і нові професії. Професія – це дуже важлива частина життя людини, і чим вдаліше вона зробить вибір, тим більше досягне бажаного на професійному шляху. Роботу, яку виконуєш із задоволенням, завжди робити легко, не відчуваючи втоми, і не помічаючи часу, який на неї витрачено. Людина сама відповідає за свій вибір.
Протягом січня-лютого 2018 року відділом науково-технічної творчості КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» проводився обласний етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії». Мета заходу – розвиток творчих здібностей у дітей та підлітків та підвищення зацікавленості їх у дослідженнях Землі і космосу, популяризація знань у галузі природничих та гуманітарних наук.
21 лютого 2018 року в святково прибраному фойє Славутицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 протягом дня відбувалися різні заходи в рамках загальношкільного проекту «Рідна мова – в рідній школі», присвяченогоМіжнародному дню рідної мови.