Славутицький міський методичний центр
П`ятниця, 26.02.2021, 14:36
Вітаю Вас Гость | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід
Контакти
Бакинський квартал, б.15, м.Славутич,Київська обл.07101
тел.: (04579) 2-35-32
e-mail: metodslavutich@ukr.net
web: slavmmc.at.ua
Пошук
Меню сайту
Календар подій
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Сектори центру
Методична служба [1405]
Деревянко О.С.
Науково-методична рада [53]
Деревянко О.С.
Дошкільна освіта [221]
Терещенко І.А.
Початкова освіта [193]
Корень Л.О.
Олімпіади, МАН, конкурси... [615]
Деревянко О.С.
Виховна робота [776]
Полегенько Я.П.
Бібліотечно-бібліографічна робота [235]
Іванова Я.Є.
Психологічна служба [113]
Єзан Н.П.
Мови і література [171]
Мандровний О.М.
Фізична культура, технології, естетичний цикл знань [187]
Касьяненко Л.Л.
Природничо-математичний цикл знань [58]
Суспільствознавство [169]
Ми у facebook
Методист ДНЗ
Початкова школа
Словесники
psyh.blog
...
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2016 » Грудень » 16 » Відбувся І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук
21:53
Відбувся І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук

 15-16 грудня 2016 року у конференц-залі міського методичного центру відбувся І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук. Свої роботи представляли 18 учнів загальноосвітніх шкіл та ліцею м.Славутича у відділеннях літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства; мовознавства; історії; філософії та суспільствознавства; наук про Землю; економіки; хімії та біології; екології та аграрних наук; фізики та астрономії; математики.
Журі визначило 17 переможців конкурсу-захисту. 

Відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

Секція «Зарубіжна література»
І місце – Куліш Софія, учениця 9 класу Славутицького ліцею, науковий керівник Рак Ганна Олексіївна. 

Відділення мовознавства

Секція «Англійська  мова»
І місце – Нагієва Вусала, учениця 11 класу Славутицького ліцею, науковий керівник Пономаренко Надія Григорівна
ІІІ місце – Півункова Кристина, учениця 10 класу Славутицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3, науковий керівник Кукушкіна Наталія Петрівна.

Відділення історії

Секція «Всесвітня історія»
І місце – Єшану Анна, учениця 11 класу Славутицького ліцею, науковий керівник Курач Людмила Сергіївна. 
Секція «Історичне краєзнвство»
І місце – Куц Анна, учениця 11 класу Славутицького ліцею, науковий керівник Нечай Тетяна Олександрівна.
Секція «Історія України»
ІІ місце – Становий Олексій, учень 10 класу Славутицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, науковий керівник Заікіна Валентина Миколаївна

Відділення наук про Землю
     
Секція «Географія та ландшафтознавство
»
І місце – Гаєва Катерина, учениця 11 класу Славутицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, науковий керівник Ємець Оксана Миколаївна. 

Відділення економіки

Секція «Фінанси, грошовий кредит та обіг»
І місце – Петренко Яна, учениця 11 класу Славутицького ліцею, науковий керівник Сополєва Галина Миколаївна

Відділення хімії та біології

Секція «Загальна біологія»
І місце – Дейнеко Мирослава, учениця 11 класу Славутицького ліцею, науковий керівник Рафаловська Наталія Олексіївна
Секція «Валеологія»
ІІІ місце – Мягка Катерина, учениця 11 класу Славутицької  ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, науковий  керівник  Набок Надія Геннадіївна

Відділення екології та аграрних наук

Секція «Екологія»
І місце – Жеребнов Павло, учень 10 класу Славутицького ліцею,  науковий керівник Артем’єва Ірина Вікторівна
Секція «Охорона довкілля та раціональне природокористування»
І місце – Ладижев Єгор, учень 11 класу Славутицького ліцею, науковий керівник Рафаловська Наталія Олексіївна 

Відділення фізики та астрономії

Секція «Експериментальна фізика»
І місце – Болобонова Юлія, учениця 11 класу Славутицького ліцею, науковий керівник Тараброва Світлана Миколаївна
Секція «Теоретична фізика»
Диплом за участь – Бушинський Владислав, учень 10 класу Славутицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, науковий керівник Бондаренко Наталія Олександрівна

Відділення математики

Секція «Математика» 
І місце – Блудша Дарія, учениця 11 класу Славутицького ліцею, науковий керівник Шишкіна Ірина Олександрівна Пихтар Микола Петрович. 
ІІ місце – Пітік Владислав, учень 11 класу Славутицького ліцею, науковий керівник  Пихтар Микола Петрович. 
ІІ місце – Салтиков Ілля , учень 11 класу Славутицького ліцею, науковий керівник  Пихтар Микола Петрович. 

Вітаємо учнів, їх батьків та наукових керівників! Бажаємо успіху на ІІ етапі конкурсу-захисту! 

Більше світлин на Фейсбуці 

 

Категорія: Олімпіади, МАН, конкурси... | Переглядів: 564 | Додав: nataligrom3582 | Теги: Славутицький ММЦ, І (міський) етап Всеукраїнського ко | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

2020/2021
http://picasion.com/
АКТУАЛЬНО!
Дошка пошани
http://picasion.com/
міні-EdCamp Slavut
Наш блог
INUDECO
МОНУ
imzo.gov.ua
ЗНО
КОДА
ДОН
КНЗ КОР "КОІПОПК"
МАН
Міська рада
Управління освіти
pedpresa.com
osvita.ua
Славутицький ММЦ © 2021