Славутицький міський методичний центр
Вівторок, 14.07.2020, 12:06
Вітаю Вас Гость | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід
Контакти
Бакинський квартал, б.15, м.Славутич,Київська обл.07101
тел.: (04579) 2-35-32
e-mail: metodslavutich@ukr.net
web: slavmmc.at.ua
Пошук
Меню сайту
Календар подій
«  Жовтень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Сектори центру
Методична служба [1386]
Деревянко О.С.
Науково-методична рада [53]
Деревянко О.С.
Дошкільна освіта [220]
Терещенко І.А.
Початкова освіта [192]
Корень Л.О.
Олімпіади, МАН, конкурси... [614]
Деревянко О.С.
Виховна робота [775]
Полегенько Я.П.
Бібліотечно-бібліографічна робота [231]
Іванова Я.Є.
Психологічна служба [112]
Єзан Н.П.
Мови і література [171]
Мандровний О.М.
Фізична культура, технології, естетичний цикл знань [187]
Касьяненко Л.Л.
Природничо-математичний цикл знань [58]
Суспільствознавство [169]
Ми у facebook
Методист ДНЗ
Початкова школа
Словесники
psyh.blog
...
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2012 » Жовтень » 9 » Відбулося засідання міської науково-методичної ради
16:31
Відбулося засідання міської науково-методичної ради

03.10.2012 відбулося засідання міської науково-методичної ради. Присутні – 22 особи, відсутні з поважних причин – 7 осіб. Головувала на засіданні Старовойтова А.О., завідувач методцентру. Члени ради розглянули наступний порядок денний:

  1. Затвердження плану роботи міського методичного центру на 2012-2013 навчальний рік (Старовойтова А.О., завідувач ММЦ)

  2. Про зміни у структурі методичної роботи у закладах освіти міста на 2012-2013 навчальний рік. (Заступники директорів, вихователі-методисти)

  3. Про підготовку до проведення Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін, конкурсів (Старовойтова А.О., завідувач ММЦ, методисти)

  4. Презентація сайту-супутника міського методичного центру «Словесник» (Мандровний О.М., методист ММЦ)

  5. Схвалення адаптованих, авторських програм, матеріалів передового педагогічного досвіду. (Вихователі-методисти ДНЗ, заступники директорів ЗНЗ)

Учасники засідання слухали Старовойтову А.О., завідувача ММЦ, яка доповіла про зміст та основні напрямки плану роботи міського методичного центру на 2012-2013 навчальний рік. Завідувач ММЦ оголосила склад методичної ради і представила нових її членів; познайомила з оновленим складом керівників міських методичних об’єднань, творчих груп та інших групових форм методичної роботи; презентувала структуру та циклограму методичної роботи з педагогами міста; оприлюднила нові форми методичних заходів (в т.ч. міський форум «Запрошуємо на урок», конкурс «Електронне портфоліо вчителя-методиста»). Завідувач ММЦ ознайомила присутніх з переліком фахових конкурсів 2012-2013 навчального року, структурою інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи; детально зупинилася на умовах організації локальних центрів дистанційного навчання в місті. А.О.Старовойтова також запропонувала інформацію щодо моніторингової діяльності ММЦ у 2012-2013 навчальному році, про міський банк даних та медіатеку ППД. Наприкінці виступу доповідач звернула увагу на виконавську дисципліну методичних служб закладів освіти щодо вчасного подання та оформлення необхідних робочих документів, запропонувала закладам оновити (розробити) нормативне забезпечення існування веб-сайтів закладів освіти. По закінченні виступу рішенням науково-методичної ради схвалено план роботи міського методичного центру відділу освіти виконавчого комітету Славутицької міської ради на 2012-2013 навчальний рік.

Далі учасники засідання обмінялися усною та друкованою інформацією про зміни у структурі методичної роботи в закладах освіти міста. Ухвалили інформацію щодо змін у структурі методичної роботи у закладах освіти міста на 2012-2013 навчальний рік прийняти до відома.

Голова науково-методичної Старовойтова А.О., розповіла присутнім про зміст підготовки до проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін. Керівник ММЦ зазначила, що міський етап відбудеться на базі ЗОШ № 4; зосередила увагу на основних засадах затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України 22.09.2011 № 1099 нового Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності.

Виступили Касьяненко Л.Л., методист ММЦ, із роз’ясненням структури нової учнівської олімпіади із фізичної культури. Також доповідач повідомила, що олімпіада із трудового навчання традиційно проходитиме в приміщенні ЗОШ № 1. Доповнив виступ Мандровний О.М., методист ММЦ, роз’ясненням графіка проходження мовних та літературних конкурсів, зокрема Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. Міський етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика відбудеться у суботу, 24 листопада. Шкільний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка методист запропонував провести з 05 по 09 листопада 2012 року. Ухвалили інформацію про підготовку до проведення Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін та творчих конкурсів прийняти до відома. 

Далі присутні слухали Мандровного О.М., методиста ММЦ, з презентацією сайту освітньої галузі «Мови і літератури», який є супутником стосовно веб-сайту міського методичного центру -  "Словесник". Доповідач проінформував про три головні розділи сайту («Мовна освіта», «Літературна освіта», «Творчість школярів») та визначив мету кожного розділу. Особливістю сайту є його переважно довідниковий характер як в напрямі методичної підтримки вчителя, так і в напрямі фахового вдосконалення. Щодо кожного шкільного предмета пропонується для завантаження низка методичних рекомендацій для розв’язання типових проблем педагогів: як скласти календарно-тематичний план, як провести контрольний урок, як перевіряти зошити, як оцінювати учнівські досягнення тощо. Розділ «Творчість школярів» містить підрозділи, в яких оприлюднюються результати участі школярів у мовних та літературних конкурсах різного рівня. Також розміщуються фрагменти творчих робіт учнів-переможців конкурсів, щоб користувачі сайту могли оцінити роботу міських журі згадуваних конкурсів. Надалі уся інформація із головного сайту міського методичного центру, яка стосується галузі «Мови і літератури» буде перенесена на сайт-супутник «Словесник». 

Слухали Кузьміну Т.О., Шумейко Н.Л., Терещенко І.А., Старовойтову А.О., з експертними висновками щодо адаптованих, авторських програм, матеріалів передового педагогічного досвіду. 

РІШЕННЯ:

  1. Схвалити план роботи міського методичного центру відділу освіти виконавчого комітету Славутицької міської ради на 2012-2013 навчальний рік.
  2. Інформацію щодо змін у структурі методичної роботи у закладах освіти міста на 2012-2013 навчальний рік прийняти до відома.
  3. Інформацію про підготовку до проведення Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін та творчих конкурсів прийняти до відома.
  4. Інформацію про структуру та змістовне наповнення веб-сайту «Словесник» прийняти до відома.
  5. Схвалити до використання в навчально-виховному процесі закладів освіти міста:

5.1.                       та порушити клопотання перед науково-методичною радою Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів про схвалення методичної розробки «Реалізація прийомів мнемотехніки в логопедичній роботі з дошкільниками із загальним недорозвитком мовлення» вчителя-логопеда ДНЗ «ЦРД» Шикун Т.В.;

5.2.                       та порушити клопотання перед науково-методичною радою Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів про схвалення програми виховної роботи «Абетка здорового виховання» групи авторів дитячого будинку «Центр захисту дітей»;

5.3.                       програму роботи гуртка театрального мистецтва керівника гуртка ПДЮТ Сивки Л.О.;

5.4.                       програму роботи  гуртка учнівського самоврядування керівника гуртка ПДЮТ Кидиби Б.А.;

5.5.                       адаптовану програму для дітей 6-7 року життя «Цікаве оригамі» вихователя ДНЗ № 1 Довгань Н.С.

 

Інформацію підготувала Старовойтова А.О. 

Витяг з протоколу можна завантажити у розділі «Методична служба – Науково-методична рада»

Фото заходу тут

Категорія: Науково-методична рада | Переглядів: 892 | Додав: ММЦ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 3
0
3 Крунк   [Матеріал]
hello flower

0
2 ЗОШ №4   [Матеріал]
Дякуємо! З інформацією ознайомилися.

0
1 ММЦ   [Матеріал]
Шановні заступники директорів з навчально-виховної роботи ЗНЗ, ПДЮТ, ЦПР та вихователі-методисти ДНЗ! Звертаюся з проханням додавати коментарі як свідчення того, що Ви бачили дану інформацію. Вдячна за розуміння. З повагою, Старовойтова А.О biggrin

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

2019/2020
http://picasion.com/
АКТУАЛЬНО!
Дошка пошани
http://picasion.com/
міні-EdCamp Slavut
Наш блог
INUDECO
МОНУ
imzo.gov.ua
ЗНО
КОДА
ДОН
КНЗ КОР "КОІПОПК"
МАН
Міська рада
Управління освіти
pedpresa.com
osvita.ua
Славутицький ММЦ © 2020