Славутицький міський методичний центр
Четвер, 09.07.2020, 00:20
Вітаю Вас Гость | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід
Контакти
Бакинський квартал, б.15, м.Славутич,Київська обл.07101
тел.: (04579) 2-35-32
e-mail: metodslavutich@ukr.net
web: slavmmc.at.ua
Пошук
Меню сайту
Календар подій
Сектори центру
Методична служба [1384]
Деревянко О.С.
Науково-методична рада [53]
Деревянко О.С.
Дошкільна освіта [220]
Терещенко І.А.
Початкова освіта [192]
Корень Л.О.
Олімпіади, МАН, конкурси... [612]
Деревянко О.С.
Виховна робота [775]
Полегенько Я.П.
Бібліотечно-бібліографічна робота [231]
Іванова Я.Є.
Психологічна служба [112]
Єзан Н.П.
Мови і література [171]
Мандровний О.М.
Фізична культура, технології, естетичний цикл знань [187]
Касьяненко Л.Л.
Природничо-математичний цикл знань [58]
Суспільствознавство [168]
Ми у facebook
Методист ДНЗ
Початкова школа
Словесники
psyh.blog
...
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2013 » Листопад » 13 » Відбулося розширене засідання науково-методичної ради
20:19
Відбулося розширене засідання науково-методичної ради
13.11.2013 відбулося розширене засідання міської науково-методичної ради. На засіданні присутніми були члени атестаційної комісії ІІ рівня, спеціалісти відділу освіти, керівники закладів, члени журі та учасники міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року», учасники міського конкурсу «Електронне портфоліо вчителя-методиста». 
Присутні – 40 осіб, з них запрошених – 14. Відсутні з поважних причин – 1 особа. Головувала на засіданні Старовойтова А.О., завідувач методцентру.

Члени ради розглянули наступний порядок денний:
 1. Усна презентація портфоліо учасників міського конкурсу-захисту «Електронне портфоліо вчителя-методиста». Обговорення матеріалів передового педагогічного досвіду претендентів на присвоєння педагогічних звань «вчитель-методист», «вихователь-методист» (учасники конкурсу, до 7 хв.; порядок виступів – за попереднім жеребкуванням).
 2. Третій (фінальний) тур міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2014». Обговорення презентацій досвіду роботи претендентів на участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2014» (учасники конкурсу, до 12 хв.).
 3. Схвалення адаптованих, авторських програм, матеріалів передового педагогічного досвіду, матеріалів педагогічної виставки. (Старовойтова А.О., методисти методцентру, до 10 хв.) 
На початку засідання Старовойтова А.О.ознайомила присутніх з результатами міського етапу обласного конкурсу-захисту веб-сайтів. У 2013-2014 році м.Славутич на конкурсі-захисті будуть представляти веб-сайти Славутицького ліцею (директор – Нечай Т.О.), Палацу дитячої та юнацької творчості (директор – Єрьоміна Н.А.), дитячого будинку «Центр захисту дітей» (директор – Лата В.І.). 
Засідання розпочалося усним туром міського конкурс-захисту «Електронне портфоліо вчителя-методиста». Міський конкурс-захист «Електронне портфоліо вчителя-методиста» відбувається відповідно до Положення про міський конкурс-захист «Електронне портфоліо вчителя-методиста», яке затверджене наказом відділу освіти № 122 від 19.09.2012. Цьогорічний конкурс відбувається згідно із наказам  відділу освіти від 10.10.2013 №137.
Журі проаналізувало усну презентацію. До уваги бралися: чіткість, лаконічність, змістовність виступу; рівень використання наукової термінології; зв'язок з практичним досвідом роботи, наведення прикладів для ілюстрування теми розробки; відповіді на запитання щодо змісту науково-методичної розробки. Учасники конкурсу чітко, лаконічно познайомили  учасників засідання міської науково-методичної ради зі змістом власної науково-методичної розробки. Виступили:
 • КРАВЧЕНКО Валентина Михайлівна, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4
 • ПІНЧУК Тетяна Миколаївна, ДНЗ № 1 "Калинка”
 • ПОЛЕГЕШКО Світлана Миколаївна, ДНЗ "Центр розвитку дитини” 
 • МАСАН Світлана Василівна, ДНЗ № 4 "Марите” 
 • ТИТЕНКО Наталія Олександрівна, ДНЗ № 5 "Джерельце”  
 • ГОЛУБЦОВА Людмила Михайлівна, ДНЗ № 8 "Теремок” 
На наступному тижні  усі портфоліо будуть розміщені на цьому сайті на сторінці конкурсу і розпочнеться заочний тур конкурсу. Обговорення може здійснюватися шляхом додавання коментарів у стрічці новин, форумі сайту або у чаті. До 01 березня 2014 року журі підведе підсумки конкурсу.

Далі в рамках засідання відбувся третій (фінальний) тур міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2014». Учасники засідання, члени журі міського етапу конкурсу взяли участь в обговоренні презентацій досвіду роботи претендентів на участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2014».
За рішенням журі конкурсу у другому (обласному) етапі місто Славутич будуть представляти: 
 • в номінації "Початкові класи" – Лойченко Ольга Валеріївна, учитель Славутицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4;
 • в номінації "Географія" – Заїка Наталія Олександрівна, учитель Славутицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3;
 • в номінації "Світова література" – Мекшун Ірина Михайлівна, учитель Славутицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2.
Учасникам "Вчитель року-2014" присутні побажали успіхів та перемоги на обласному етапі конкурсу.

З інформацією про схвалення адаптованих, авторських програм, матеріалів передового педагогічного досвіду, матеріалів педагогічної виставки присутніх познайомила  Старовойтова А.О., завідувач методцентру.
Доповідач зазначила, що відповідно до наказу від 20.09.2013 № 57 «Про міську педагогічну виставку «Освіта Славутича – 2014» та Положення про науково-методичну раду кожного засідання на розгляд ради подаються матеріали ППД.
У цьому навчальному році комісією ІІ рівня атестуються 77 осіб. Для обміну досвідом, для пропагування інноваційних ідей для цих осіб організований міський форум «Запрошуємо на урок».  Також за традицією оргкомітет виставки «Освіта Славутича» очікує активної участі в ній педагогів міста. Однак, слід зауважити, що Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників не передбачено написання педагогічними працівниками, які атестуються, звітів про роботу у міжатестаційний період, оформлення папок з документами про результати своєї роботи, планами уроків, методичними розробками, сценаріями виховних заходів та надання відеозаписів уроків й інших відомостей про роботу. Проте педагогічні працівники, які претендують на присвоєння педагогічних звань «викладач-методист», «учитель-методист», «вихователь-методист», «практичний психолог-методист» повинні мати власні методичні розробки, які пройшли апробацію та схвалені науково-методичними установами. Підготовка та оформлення великої кількості матеріалів призводить до перенавантаження педагогічних працівників, відволікає їх від виконання своїх безпосередніх обов’язків та негативно позначається на якості роботи. (Лист МОНмолодьспорт України № 1/9-779 від 25.10.2012 "Щодо атестації педагогічних працівників"). Всі педагоги, які мають або претендують на присвоєння вищої категорії, занесені до міського Банку даних щодо роботи з вивчення, апробації та узагальнення матеріалів ППД педагогів. Банк даних є на сайті, там чітко окреслена тематика, над якою працюють педагоги й визначено терміни узагальнення ППД – а значить, як результат й представлення його на виставку «Освіта Славутича». 
Завідувач методцентру наголосила, що виставка – це одна з методичних форм роботи, але й чудовий привід показати власні надбання кожному педагогові міста (Розділ  IV. Положення «Умови та порядок присвоєння кваліфікаційних категорій»).
Тож, протягом міжатестаційного періоду методичні служби, у т.ч. й методисти методцентру, вивчають, узагальнюють ППД та готують його до виставки.
 
Далі завідувач представила методичні розробки педагогів Надточей В.О., Нечай Т.О., Турчиної С.Л. У результаті голосування учасників засідання матеріалу досвіду Надточей В.О., Нечай Т.О. схвалені, занесені до анатованого каталогу «Освіта Славутича-2014» та рекомендовані до участі у виставці «Освіта Київщини». ППД Турчиної С.Л. прийнято для рецензування, рецензентом визначено Мандровного О.М., методиста методцентру.
Наприкінці засідання присутнім були повідомлені важливі календарні події у діяльності методичних служб закладів освіти на найближчій час: 
22.11.2013 - приймаються ППД, матеріали конкурсів у друкованій та електронній формі;
03.02.2014 - приймаються два експозиційних матеріали, які брали участь у виставці у 1999-2009 роках для оформлення ретро-експозиції виставки; 
01.03.2014 - приймаються виставкові експонати (якщо будуть подані пізніше -  вони увійдуть до каталогу виставки – 2015);
02.04.2014 - відбудеться презентація кращих робіт виставки "Освіта Славутича-2014”. 
 
Інформацію підготувала Старовойтова А.О, завідувач центру.
 
Витяг з протоколу можна буде згодом завантажити у розділі «Методична служба – Науково-методична рада»
 
Фото заходу тут
 
Категорія: Науково-методична рада | Переглядів: 641 | Додав: ММЦ | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

2019/2020
http://picasion.com/
АКТУАЛЬНО!
Дошка пошани
http://picasion.com/
міні-EdCamp Slavut
Наш блог
INUDECO
МОНУ
imzo.gov.ua
ЗНО
КОДА
ДОН
КНЗ КОР "КОІПОПК"
МАН
Міська рада
Управління освіти
pedpresa.com
osvita.ua
Славутицький ММЦ © 2020