Славутицький міський методичний центр
Четвер, 15.04.2021, 18:11
Вітаю Вас Гость | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід
Контакти
Бакинський квартал, б.15, м.Славутич,Київська обл.07101
тел.: (04579) 2-35-32
e-mail: metodslavutich@ukr.net
web: slavmmc.at.ua
Пошук
Меню сайту
Календар подій
«  Січень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Сектори центру
Методична служба [1405]
Деревянко О.С.
Науково-методична рада [53]
Деревянко О.С.
Дошкільна освіта [221]
Терещенко І.А.
Початкова освіта [193]
Корень Л.О.
Олімпіади, МАН, конкурси... [615]
Деревянко О.С.
Виховна робота [776]
Полегенько Я.П.
Бібліотечно-бібліографічна робота [235]
Іванова Я.Є.
Психологічна служба [113]
Єзан Н.П.
Мови і література [171]
Мандровний О.М.
Фізична культура, технології, естетичний цикл знань [187]
Касьяненко Л.Л.
Природничо-математичний цикл знань [58]
Суспільствознавство [169]
Ми у facebook
Методист ДНЗ
Початкова школа
Словесники
psyh.blog
...
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2015 » Січень » 15 » Відбулося чергове засідання науково-методичної ради
07:44
Відбулося чергове засідання науково-методичної ради

14 січня 2015 року відбулось засідання міської науково-методичної ради. Присутні 23 особи, відсутні з поважних причин 2 особи. Головуюча Старовойтова А.О., секретар Мандровний О.М. Був розглянутий наступний порядок денний:

Порядок денний засідання: 

 1. Про реалізацію програм виховної роботи з патріотичного виховання учнів 5-7 класів загальноосвітніх шкіл міста (Заставнюк О.О.)
 2. Про результати ІІ етапу моніторингу наступності між дошкільною та початковою ланками освіти в умовах впровадження Нових стандартів  (Корень Л.О.)
 3. Про забезпечення розвитку інноваційної діяльності дошкільних навчальних закладів у сучасних умовах (Терещенко І.А.)
 4. Про схвалення матеріалів передового педагогічного досвіду, матеріалів педагогічної виставки (методисти методцентру)
 5. Про підтримку педагогічної ініціативи на проведення дослідно-експериментальної роботи локального рівня за темою «Формування рис патріотизму ліцеїстів у позаурочній виховній діяльності» (Тараброва С.М.)

Про хід виконання рішень попереднього засідання міської методичної ради повідомила головуюча. Рішення попереднього засідання виконані. Мають позитивну ухвалу науково-методичної ради Комунального навчального закладу Київської обласної ради «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» методичні розробки, матеріали з досвіду роботи педагогів-претендентів на присвоєння педагогічних звань Живець Л.М, Овсієнко Л.П., Степченко В.І., Кравченко О.А.; подані, але ще розглядалися на науково-методичній раді інституту матеріали Доброти Н.Г., Сайко А.В., Лойченко О.В., Гаріної Н.І., Симонової Я.М., Неймеш В.В., Клименко Н.М., Трухан В.П., Жеми С.М., Зінченко О.В.

Учасники засідання обговорили результати проведеного у грудні моніторингу реалізації програм виховної роботи з патріотичного виховання учнів 5-7 класів загальноосвітніх шкіл міста. Методист центру Заставнюк О.О. надала інформацію про проведене анкетування 120 учнів 5-7 класів та 25 класних керівників. Було вирішено взяти до уваги та використання у роботі результати моніторингу; активізувати впровадження нових форм, методів національно-патріотичного виховання у роботі з педагогами, учнями та їх батьками; посилити співпрацю з органами військового управління з питань підготовки молоді до збройного захисту держави; сприяти подальшому залученню учнівських самоврядних організацій до патріотичних заходів

Про результати ІІ етапу моніторингу наступності між дошкільною та початковою ланками освіти в умовах впровадження Нових стандартів  дала інформацію методист центру Корень Л.О. Було вирішено взяти до уваги та використання у роботі результати моніторингу; розглянути на засіданні міського методичного об’єднання вчителів початкових класів питання активізації співпраці з ДНЗ; організувати засідання тематичного круглого столу для вчителів 4-х класів та вихователів старших груп; започаткувати проведення методичних мостів між початковою школою і ДНЗ, самостійно визначивши необхідну періодичність та тематику.

Інформацію про забезпечення розвитку інноваційної діяльності дошкільних навчальних закладів у сучасних умовах надала методист центру Терещенко І.А. Учасники науково-методичної ради вирішили взяти до уваги та використання у роботі результати моніторингу; посилити інформаційно-методичний супровід дошкільних навчальних закладів щодо ширшого застосовування сучасних інноваційних технологій на регіональному рівні.

Науково-методична рада схвалила матеріали передового педагогічного досвіду, матеріали педагогічної виставки. Було вирішено:

 • Презентувати на виставці «Освіта Славутича – 2015» та відзначити дипломом «Золотий фонд виставки» навчально-методичний посібник вчителя математики Славутицького ліцею Пихтаря М.П. «Методична система розвитку математичних здібностей школярів – членів Малої академії наук».
 • Презентувати на виставці «Освіта Славутича – 2015» та відзначити дипломом «Золотий фонд виставки» матеріали з досвіду роботи заступника директора Славутицького ліцею Алених Т.Ф. «Сучасні підходи до формування творчої особистості ліцеїста в умовах профільної освіти».
 • Схвалити методичну розробку з досвіду роботи заступника директора Славутицького ліцею Тарабрової С.М. «У фокусі педагогічної уваги – обдарована дитина. Організація роботи з обдарованими дітьми у Славутицькому ліцеї» та презентувати її на виставці «Освіта Славутича – 2015».
 • Схвалити матеріали з досвіду роботи директора дитячого будинку «Центр захисту дітей» Лати В.І. з теми «Проектна діяльність в управлінні закладом соціального призначення» та презентувати її на виставці «Освіта Славутича – 2015».
 • Схвалити програму виховної роботи «Сім Я патріота», укладену вчителем початкових класів Славутицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 Полоз І.В. та презентувати її на виставці «Освіта Славутича – 2015».
 • Схвалити програму факультативного курсу для учнів 5 класу «Абетка з теорії світової літератури (епос), укладену вчителем світової літератури Славутицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Симоновою В.П., порушити клопотання перед науково-методичною радою інституту про розгляд представленої програми з метою експертної оцінки, презентувати її на виставці «Освіта Славутича – 2015».

З ініціативою про проведення дослідно-експериментальної роботи локального рівня за темою «Формування рис патріотизму ліцеїстів у позаурочній виховні діяльності» слухали Тараброву С.М. заступника директора Славутицького ліцею. Ухвалили прийняти до рецензування пакет документів від Славутицького ліцею щодо участі закладу в дослідно-експериментальній роботі локального рівня з теми «Формування рис патріотизму ліцеїстів у позаурочній виховні діяльності».

По завершенні розгляду питань порядку денного Старовойтова А.О. нагадала, що у освітян міста є можливість взяти участь у наступних науково-методичних заходах:

 • до 02.03.2015 приймаються виставкові експонати педагогічної виставки  “Освіта Славутича-2015; виставки-конкурсу «Моя краща дидактична гра»
 • 01.04.2015 презентація виставки “Освіта Славутича-2015”
 • до 19.01.2015 завершується міський етап конкурсу «Зерна доброти»
 • з 20.01.2015 продовжує роботу форум «Запрошуємо на урок»
 • 28.01.2015 завершується міський етап конкурсу «Чарівний дивосвіт петриківського розпису»
 • 30.01.2015 завершується міський етап конкурсу «Краща програма виховної роботи»
 • 20.02.2015 завершується міський етап конкурсу «Методичний фотофакт»
 • 25.03.2015 завершується міський етап конкурсу малюнків «Професії моїх батьків»

Детальніше про роботу науково-методичної ради на тематичній сторінці

По завершенні засідання науково-методичної ради відбулася інструктивно-методична нарада для заступників директорів та вихователів-методистів навчальних закладів. Детальніше на тематичній сторінці 

Старовойтова А.О., голова науково-методичної ради

 

 

Категорія: Науково-методична рада | Переглядів: 680 | Додав: ММЦ | Рейтинг: 4.5/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

2020/2021
http://picasion.com/
АКТУАЛЬНО!
Дошка пошани
http://picasion.com/
міні-EdCamp Slavut
Наш блог
INUDECO
МОНУ
imzo.gov.ua
ЗНО
КОДА
ДОН
КНЗ КОР "КОІПОПК"
МАН
Міська рада
Управління освіти
pedpresa.com
osvita.ua
Славутицький ММЦ © 2021