Славутицький міський методичний центр
Вівторок, 14.07.2020, 01:35
Вітаю Вас Гость | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід
Контакти
Бакинський квартал, б.15, м.Славутич,Київська обл.07101
тел.: (04579) 2-35-32
e-mail: metodslavutich@ukr.net
web: slavmmc.at.ua
Пошук
Меню сайту
Календар подій
«  Січень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Сектори центру
Методична служба [1386]
Деревянко О.С.
Науково-методична рада [53]
Деревянко О.С.
Дошкільна освіта [220]
Терещенко І.А.
Початкова освіта [192]
Корень Л.О.
Олімпіади, МАН, конкурси... [614]
Деревянко О.С.
Виховна робота [775]
Полегенько Я.П.
Бібліотечно-бібліографічна робота [231]
Іванова Я.Є.
Психологічна служба [112]
Єзан Н.П.
Мови і література [171]
Мандровний О.М.
Фізична культура, технології, естетичний цикл знань [187]
Касьяненко Л.Л.
Природничо-математичний цикл знань [58]
Суспільствознавство [169]
Ми у facebook
Методист ДНЗ
Початкова школа
Словесники
psyh.blog
...
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2014 » Січень » 22 » Відбулося чергове засідання науково-методичної ради
13:32
Відбулося чергове засідання науково-методичної ради
22.01.2014 відбулося чергове засідання міської науково-методичної ради. Присутні – 26 осіб, з них запрошених – 1. Відсутні з поважних причин – 3 особи. Головувала на засіданні Старовойтова А.О., завідувач методцентру.
 
Члени ради розглянули наступний порядок денний:
  1. Про обговорення матеріалів передового педагогічного досвіду претендентів на присвоєння педагогічних звань «вчитель-методист», «вихователь-методист». Усна презентація портфоліо учасника міського конкурсу-захисту «Електронне портфоліо вчителя-методиста».  (Архипова Л.В., учитель хімії Славутицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1)
  2. Про результати міського етапу Всеукраїнських конкурсів «Джерело творчості – 2014», «Шкільна бібліотека». Обговорення досвіду роботи Кидиби Б.А., Іванової Я.Є. (Шумейко Н.Л., Старовойтова А.О.)
  3. Про результати роботи колективу дитячого будинку «Центр захисту дітей» над науково-методичною проблемою (Левіна О.В.)
  4. Про наступність між дошкільною та початковою ланками освіти в умовах впровадження нового Державного стандарту початкової освіти (Терещенко І.А., Корень  Л.О., Колесова Г.В.)
  5. Про результати моніторингу адаптації п'ятикласників в умовах впровадження нового Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти (Колесова Г.В.)
  6. Про схвалення адаптованих, авторських програм, матеріалів передового педагогічного досвіду, матеріалів педагогічної виставки. (Старовойтова А.О., методисти методцентру.)
Перед розглядом питань порядку денного Старовойтова А.О. познайомила учасників засідання зі змістом нових нормативних документів (лист МОН від 04.12.2013 № 1/9-860 «Щодо застосування орієнтовних критеріїв оцінювання діяльності дошкільних навчальних закладів»; лист МОН № 1/9-891 від 19.12.13 «Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом»; наказ ДОН КОДА № 1 від 13.01.2014 «Про проведення ранкової гімнастики та фізичної зарядки у навчальних закладах області»); із планами загальноміських заходів із патріотичного виховання, правового виховання, до 200-річчя Т.Г.Шевченка. 

Головуюча зосередила увагу заступників керівників навчальних закладів на виконанні рекомендації за наслідками контролюючих заходів відділу освіти щодо стану викладання предметів (біологія, образотворче мистецтво), стану викладання у 1-2 класах в умовах нового Державного стандарту початкової освіти, виконанні навчальних програм за І семестр. Акцент також був зроблений на питанні атестації кадрів. Так, триває форум «Запрошуємо на урок», у лютому буде проведене традиційне анкетування педагогів, які атестуються на вищу категорію, присвоєння педагогічних звань; до 01 березня до комісії ІІ рівня подаються характеристики на цих педагогів. З метою забезпечення ефективного та якісного проведення атестації педагогічних працівників у 2013/2014 н.р. КОІПОПК буде проведений вебінар із теми: «Особливості атестації керівних, педагогічних та методичних працівників у 2013/2014 н.р.» за участю начальника відділу організаційно-кадрового забезпечення департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Грисюк Марії Онуфріївни. У ході вебінару планується обговорення низки питань, які стосуються особливостей атестації керівних і педагогічних кадрів у 2014 році. Для підготовки до участі у вебінарі Старовойтова А.О. звернулася із проханням до 11.00 24.01.2014 року підготувати питання, які виникають у членів атестаційних комісій, та надіслати цю інформацію в електронному варіанті на електронну адресу metodslavutich@yandex.ua

Далі відбувся захист «Електронне портфоліо вчителя-методиста», що проходить відповідно до Положення про міський конкурс-захист «Електронне портфоліо  вчителя-методиста». Архипова Людмила Володимирівна представила досвід роботи з теми «Використання активних методів навчання для формування вмінь, навичок учнів». Ухвалили: клопотати перед науково-методичною радою КОІПОПК про присвоєння педагогічного звання "учитель – методист” Архиповій Л.В. (одноголосно).

Слухали Шумейко Н.Л., Старовойтову А.О., які презентували досвід роботи претенденток на участь в обласному етапі Всеукраїнських конкурсів. Так, переможницею міського етапу Всеукраїнський конкурс майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка-2014» стала Кидиба Б.А., тема досвіду «Розвиток лідерських якостей вихованців гуртка учнівського самоврядування «Веселка», переможницею міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека» у номінації «Методист-порадник» стала Іванова Я.Є., тема досвіду «Удосконалення традиційних та формування інноваційних фахових навичок шкільного бібліотекаря». Ухвалили: клопотати перед організаційним комітетом ІІ етапу Всеукраїнських конкурсів «Джерело творчості», «Шкільна бібліотека» про участь Кидиби Б.А., Іванової Я.Є. у обласному етапі вказаних конкурсів.

Про результати роботи колективу дитячого будинку «Центр захисту дітей» над науково-методичною проблемою доповіла Левіна О.В. Ухвалили: визнати результати роботи колективу дитячого будинку «Центр захисту дітей» над науково-методичною проблемою задовільними. Ознайомитися із практичним досвідом роботи методичного кабінету дитячого будинку у вересні 2014 року. 
 
Про наступність між дошкільною та початковою ланками освіти в умовах впровадження нового Державного стандарту початкової освіти за резульатами І етапу загальноміського моніторингу доповіла Терещенко І.А. Співдоповідачами були Корень  Л.О., Колесова Г.В. Ухвалили: інформацію взяти до відома та практичного використання у роботі навчальнтих закладів. Продовжити моніторингове дослідження у 2014-2015 навчальному році. Результати анкетування І етапу, презентації до виступів будуть надіслані у навчальні заклади для проведення каскадних методичних заходів. 
 
Про результати моніторингу адаптації п'ятикласників в умовах впровадження нового Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти познайомила присутніх Колесова Г.В. Ухвалили: інформацію взяти до відома та практичного використання у роботі навчальнтих закладів.
 
Про стан схвалення адаптованих, авторських програм, матеріалів передового педагогічного досвіду, матеріалів педагогічної виставки  познайомила учасників засідання Старовойтова А.О. До рецензування були прийняті досвіди 8 педагогів. Ухвалили: Сприяти подальшому вивченню матеріалів ППД педагогів, які атестуються комісією ІІ рівня Схвалити матеріали ППД, занести до анотованого каталогу виставки "Освіта Славутича-2014” та подати їх на розгляд науково-методичної ради Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів. Прийняти до рецензування матеріали ППД 
 
Наступного разу науково-методична рада збереться у березні 2014 року. Будуть розглянуті наступні питання:
  1. Про результати роботи колективу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 над науково-методичною проблемою.
  2. Про результати роботи колективу Палацу дитячої та юнацької творчості над науково-методичною проблемою.
  3. Про схвалення адаптованих, авторських програм, матеріалів передового педагогічного досвіду, матеріалів педагогічної виставки.

Старовойтова А.О., завідувач методцентру. 

 

     

Категорія: Науково-методична рада | Переглядів: 744 | Додав: ММЦ | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

2019/2020
http://picasion.com/
АКТУАЛЬНО!
Дошка пошани
http://picasion.com/
міні-EdCamp Slavut
Наш блог
INUDECO
МОНУ
imzo.gov.ua
ЗНО
КОДА
ДОН
КНЗ КОР "КОІПОПК"
МАН
Міська рада
Управління освіти
pedpresa.com
osvita.ua
Славутицький ММЦ © 2020