Славутицький міський методичний центр
Вівторок, 04.08.2020, 01:25
Вітаю Вас Гость | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід
Контакти
Бакинський квартал, б.15, м.Славутич,Київська обл.07101
тел.: (04579) 2-35-32
e-mail: metodslavutich@ukr.net
web: slavmmc.at.ua
Пошук
Меню сайту
Календар подій
Сектори центру
Методична служба [1389]
Деревянко О.С.
Науково-методична рада [53]
Деревянко О.С.
Дошкільна освіта [220]
Терещенко І.А.
Початкова освіта [192]
Корень Л.О.
Олімпіади, МАН, конкурси... [615]
Деревянко О.С.
Виховна робота [776]
Полегенько Я.П.
Бібліотечно-бібліографічна робота [232]
Іванова Я.Є.
Психологічна служба [112]
Єзан Н.П.
Мови і література [171]
Мандровний О.М.
Фізична культура, технології, естетичний цикл знань [187]
Касьяненко Л.Л.
Природничо-математичний цикл знань [58]
Суспільствознавство [169]
Ми у facebook
Методист ДНЗ
Початкова школа
Словесники
psyh.blog
...
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2019 » Листопад » 29 » У Славутичі відбулася ІV Міжнародна гра зі світової літератури «Sunflower»
12:07
У Славутичі відбулася ІV Міжнародна гра зі світової літератури «Sunflower»

28 листопада 2019 року  у чотирьох закладах загальної середньої освіти відбулася ІV Міжнародна гра зі світової (української та зарубіжної) літератури «Sunflower» - 2019. Гра зібрала 58 учнів 5-11 класів і тривала 60 хвилин. За цей час учні розв'язували 30 завдань різної складності із п’ятьма варіантами відповідей. Максимальна кількість балів, яку може набрати кожний учасник гри, - 70 балів.

Кількість учасників гри по закладам освіти така: школа № 1 – 32 учні, школа № 3 – 12 учнів, школа № 4 – 2 учні та ліцей – 12 учнів.

Дякуємо вчителям зарубіжної літератури Н.П. Гапон, В.П. Симоновій, Л.М. Стодольській, Г.О. Рак, які організували та провели цю літературну гру у своєму закладі освіти.

Зміст завдань буде оприлюднено на сайті гри (gra-sunflower.com.ua) до 27 грудня, а відповіді до них — одразу після отримання оргкомітетом усіх бланків відповідей.

До 25 січня 2020 року відповіді до всіх завдань і таблиця результатів із роз’ясненням того, скільки балів отримав кожний учасник і яке місце він посів серед усіх учасників у своїй паралелі, буде опубліковано на персональних сторінках програми реєстрації та на персональних сторінках учасників гри.

ІV Міжнародна гра зі світової (української та зарубіжної) літератури «Sunflower» проводиться відповідно до листа ІМЗО МОН від 27.06.2019 №22.1/10-2391 «Про  організацію заходів Творчого об’єднання «Соняшник» у 2019/2020 навчальному році». Гра проводиться з метою формування в учнів (вихованців) загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів зацікавленості світовою (українською і зарубіжною) літературою і культурою; підвищення кваліфікації вчителів світової (української і зарубіжної) літератури; активізації позакласної та позашкільної роботи із зазначених вище дисциплін.

Автором ідеї гри є творче об’єднання «Соняшник» (м. Харків), яке вже протягом багатьох років ініціює такі дистанційні ігри, як Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник», Міжнародна природознавча гра «Геліантус». Наведемо найважливіші тези «Положення про Міжнародну гру зі світової (української і зарубіжної) літератури «Sunflower»:

  • Учасниками гри є учні (вихованці) 1-11 класів навчальних закладів усіх типів і форм власності України. Вони беруть участь у грі індивідуально та на добровільних засадах.
  • Гра проводиться в навчальному закладі. Обов’язковою умовою для участі у грі для навчального закладу є наявність координатора проведення гри у ньому. Координатори реєструються Оргкомітетом гри. У школах та ліцеї гру організовує та проводить координатор разом з учителями українознавчих дисциплін і початкової школи.
  • Учні реєструються у координатора. Для участі у грі до встановленого оргкомітетом строку координатор подає заявку на участь у грі за встановленою формою.

О.М. Мандровний, методист міського методичного центру

Категорія: Мови і література | Переглядів: 167 | Додав: nataligrom3582 | Теги: Славутицький ММЦ, ІV Міжнародна гра зі світової літер | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

2019/2020
http://picasion.com/
АКТУАЛЬНО!
Дошка пошани
http://picasion.com/
міні-EdCamp Slavut
Наш блог
INUDECO
МОНУ
imzo.gov.ua
ЗНО
КОДА
ДОН
КНЗ КОР "КОІПОПК"
МАН
Міська рада
Управління освіти
pedpresa.com
osvita.ua
Славутицький ММЦ © 2020