Славутицький міський методичний центр
Четвер, 17.01.2019, 10:51
Вітаю Вас Гость | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід
Контакти
Бакинський квартал, б.15, м.Славутич,Київська обл.07101
тел.: (04579) 2-35-32
e-mail: metodslavutich@ukr.net
web: slavmmc.at.ua
Пошук
Меню сайту
Календар подій
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Сектори центру
Методична служба [1153]
Бардакова Н.О.
Науково-методична рада [49]
Бардакова Н.О.
Дошкільна освіта [162]
Терещенко І.А.
Початкова освіта [153]
Мороз О.М.
Олімпіади, МАН, конкурси... [517]
Виховна робота [724]
Заставнюк О.О.
Бібліотечно-бібліографічна робота [162]
Громовик Н.П., Іванова Я.Є.
Психологічна служба [102]
Мови і література [143]
Мандровний О.М.
ПМПК [19]
Фізична культура, технології, естетичний цикл знань [146]
Касьяненко Л.Л.
Природничо-математичний цикл знань [31]
Суспільствознавство [42]
Ми у facebook
Методист ДНЗ
Початкова школа
Словесники
psyh.blog
САШБ
...
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2018 » Грудень » 19 » У Славутичі відбудуться бізнес-змагання «Славутич-розвиток» для осіб віком 14-17 років
13:06
У Славутичі відбудуться бізнес-змагання «Славутич-розвиток» для осіб віком 14-17 років

Запрошуємо до участі у бізнес-змаганнях «Славутич-розвиток» осіб віком 14-17 років!

Бізнес-змагання відбудуться у грудні 2018 – лютому 2019 року. До участі у бізнес-змаганнях запрошуються команди-учасники (далі – учасник) з 1-3 осіб віком 14-17 років (учні 9-11 класів або вихованці загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів).

І етап. У період з 17 грудня 2018 року по 31 січня 2019 року учасники подають заявку на участь, опис бізнес-проекту (текстову частину в Word) та презентацію бізнес-проекту в Microsoft PowerPoint на електронну адресу arr.slavutych@gmail.com
Учасник, направляючи заявку, тим самим підтверджує, що наведені в бізнес-проекті відомості не містять комерційної та іншої таємниці і є власною розробкою, а також дає свою згоду на надання інформації про бізнес-проект третім особам (у тому числі, шляхом розміщення фрагментів робіт на інтернет-сторінках, в інформаційних виданнях, а також шляхом публікації робіт з обов'язковим зазначенням автора або авторського колективу).
Кожний учасник може подати до участі у бізнес-змаганнях 1 або 2 проектів.

В період з 31 січня по 08 лютого 2019 року відбувається розгляд та експертиза бізнес-проектів. Членами організаційного комітету бізнес-змагань перевіряється повнота та адекватність інформації, представленої в заявці та описі бізнес-проекту. Роботи, що не відповідають вимогам, відхиляються і не беруть участі у бізнес-змаганнях, автори отримують повідомлення про відхилення їх робіт.

Серед бізнес-проектів, які пройшли попередню перевірку, журі конкурсу відбирає до 20 кращих робіт та формує рейтинговий список. Організатори конкурсу повідомляють перші 10 учасників про вихід у фінал конкурсу. Якщо один з учасників не зможе брати участь у фінальному змаганні, то запрошується наступний учасник з 20-ти кращих по порядку.

Оголошення результатів І етапу відбудеться 08 лютого 2019 року на офіційному сайті КП «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради https://arr.in.ua/

II етап. Цей етап включає оцінку бізнес-проектів журі на підставі публічного захисту, що відбудеться 12 лютого 2019 року в КП «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради.

Фінал бізнес-змагань, оголошення та нагородження 5 кращих бізнес-проектів відбудеться 22 лютого 2019 року на відкритті 3-го Форуму підприємців м.Славутича.

Вимоги до бізнес-проектів. Основне завдання бізнес-проекту – продемонструвати інноваційність бізнес-ідеї для Славутича та Славутицького регіону, потенціал її комерціалізації і здатність задовольняти потреби споживача міста Славутича та регіону.

Вимоги до оформлення бізнес-проекту:

 1. Заявка на участь у бізнес-змаганнях із наступною інформацією: назва проекту; ПІБ кожного учасника (повністю); за наявності – ПІБ наукового керівника повністю, посада.
 2. Титульний аркуш повинен містити наступну інформацію: назва проекту; ПІБ кожного учасника (повністю); за наявності – ПІБ наукового керівника повністю, посада.
 3. Текст друкується шрифтом Times New Roman, міжрядковий інтервал 1.5, кегль 14, аркуш формату А4, поля: ліве - 30 мм, праве - 10 мм, верхнє і нижнє - по 20 мм.
 4. Загальний обсяг бізнес-проекту повинен становити не більше 7 сторінок з усіма посиланнями і додатками. Проекти, що містять більше 7 сторінок, до розгляду не допускаються.
 5. Мова проекту: українська або англійська. Формат документа: Word.
 6. Вимоги до змісту. Бізнес-проект повинен містити наступні елементи: короткий опис проекту або бізнес-модель, унікальна пропозиція (продукт/послуга), сегменти споживачів, канали просування, відносини з клієнтами, джерела доходів, основна діяльність, ключові ресурси, ключові партнери, структура витрат. Додаткова інформація виноситься в додатки, кількість та формат яких є довільним.
 7. Вимоги до презентації. Під час підготовки до презентації на 5 хвилин у форматі «Elevator pitch» («Презентація в ліфті») рекомендується висвітлити такі аспекти: бізнес-модель, унікальна пропозиція (продукт/послуга), сегменти споживачів, канали просування, відносини з клієнтами, джерела доходів, основна діяльність, ключові ресурси, ключові партнери, структура витрат.
 8. Основні критерії оцінки:
 9. Бізнес-проект відповідає встановленим вимогам.
 • Бізнес-ідея, яку команда розвиває у своєму бізнес-проекті, демонструє інноваційність для Славутича та регіону, здатність задовольняти потреби клієнта і володіє потенціалом комерціалізації (для комерційних проектів).
 • Представлений бізнес-проект є цілісним, запропоновані висновки повністю обґрунтовані.
 • Використаний статистичний і фактологічний матеріал актуальний і повністю покриває потреби в інформації.
 • Проведені фінансові розрахунки є коректними.
 • Переможцями стануть команди, які добре розуміють ринок, на який вони хочуть вийти зі своїм проектом та наводять достатньо доказів під час обґрунтування потенційного успіху майбутнього бізнесу і дійсно вірять у свій проект.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами 2-22-50, 050-353-11-35 або на електронну адресу slavutich.ofis@gmail.com та безпосередньо до Офісу підтримки громадських ініціатив Департаменту стратегічного розвитку та підтримки підприємництва КП «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради за адресою проспект Дружби Народів, 7 (БК «Енергія», ІІ поверх).

Категорія: Олімпіади, МАН, конкурси... | Переглядів: 26 | Додав: bardakova73 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

2018/2019
http://picasion.com/
Дошка пошани
http://picasion.com/
міні-EdCamp Slavut
Наш блог
100-річчя В. Сухом
INUDECO
МОНУ
imzo.gov.ua
ЗНО
КОДА
ДОН
КВНЗ КОР "АНО"
МАН
e-slavutich
Управління освіти
pedpresa.com
osvita.ua
Славутицький ММЦ © 2019