Славутицький міський методичний центр
Вівторок, 17.09.2019, 20:27
Вітаю Вас Гость | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід
Контакти
Бакинський квартал, б.15, м.Славутич,Київська обл.07101
тел.: (04579) 2-35-32
e-mail: metodslavutich@ukr.net
web: slavmmc.at.ua
Пошук
Меню сайту
Календар подій
«  Березень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Сектори центру
Методична служба [1223]
Деревянко О.С.
Науково-методична рада [51]
Деревянко О.С.
Дошкільна освіта [188]
Терещенко І.А.
Початкова освіта [178]
Корень Л.О.
Олімпіади, МАН, конкурси... [552]
Деревянко О.С.
Виховна робота [754]
Полегенько Я.П.
Бібліотечно-бібліографічна робота [189]
Іванова Я.Є.
Психологічна служба [110]
Єзан Н.П.
Мови і література [148]
Мандровний О.М.
Фізична культура, технології, естетичний цикл знань [168]
Касьяненко Л.Л.
Природничо-математичний цикл знань [36]
Суспільствознавство [69]
Ми у facebook
Методист ДНЗ
Початкова школа
Словесники
psyh.blog
...
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2012 » Березень » 11 » Результати ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт
16:01
Результати ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

На базі Білоцерківського Національного аграрного університету  з 18 по 19 лютого 2012 року відбулося написання контрольних робіт з базових дисциплін, а  25 та 26 лютого 2012 року - захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. 

Результати ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

Секція: Журналістика
Корнієнко Валентин Олександрович,  вихованець Славутицького палацу дитячої та юнацької творчості –  259 б. 
Науковий керівник – Руденко Майя Феликсівна
 
Секція: Зарубіжна література
 Головач Альона Володимирівна, учениця Славутицького ліцею – 262 б. / ІІІ місце
Науковий керівник – Рак Ганна Олексіївна

Секція: Українська література
Пліскунова Вікторія Володимирівна, учениця Славутицького ліцею –  198 б.
Науковий керівник – Бондаренко Людмила Вікторівна

Секція: Українська мова
Іванова Ірина Сергіївна, учениця Славутицького ліцею –  219 б.
Науковий керівник – Гавриш Тетяна Миколаївна

Секція: Англійська мова
Чуприненко Маргарита Юріївна, учениця Славутицького ліцею –  287 б. / ІІІ місце
Науковий керівник – Соловйова Наталія Станіславівна

Секція: Російська мова
Буторіна Дарія Дмитрівна, учениця Славутицького ліцею – 130 б.
Науковий керівник –  Нечай Тетяна Олександрівна


Секція: Історія України
Сусло Роман Сергійович, учень Славутицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 – 199 б. 
Науковий керівник – Петренко Людмила Анатоліївна

Секція: Історичне краєзнавство
Ігнатенко Владислав Анатолійович, учень Славутицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 – 159 б.
Науковий керівник – Купрієнко Тетяна Василівна 

Секція: Етнологія
Ковтун Артем Борисович, учень Славутицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 – 222 б.
Науковий керівник – Савицька Алла Володимирівна

Секція: Географія та ландшафтознавство
Щиц Едуард Владиславович, учень Славутицького ліцею –  260,5 б. / ІІІ місце
Науковий керівник – Леонова Людмила Миколаївна

Секція: Теоретична фізика
Токарєв Микита Сергійович, учень Славутицького ліцею –  289 б. / ІІ місце
Науковий керівник – Тараброва Світлана Миколаївна 

Секція: Експериментальна фізика
Мазанка Роман Михайлович, учень Славутицького ліцею –  281 б. / ІІ місце
Науковий керівник – Тараброва Світлана Миколаївна 

Секція: Науково-технічна творчість та винахідництво
Бовкун Катерина Олександрівна, учениця Славутицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 – 280 б./ ІІ місце
Науковий керівник – Стеценко Віталій Анатолійович 

Секція: Математика
Кулиба Микола Валентинович, учень Славутицького ліцею – 286 б./ ІІ місце
Науковий керівник – Шишкіна Ірина Олександрівна

Секція: Прикладна математика
Білецька Катерина Володимирівна, учениця Славутицького ліцею – 303 б./ І місце
Науковий керівник – Березовська Оксана Аркадіївна

Секція: Загальна біологія
Кононова Надія Олегівна, учениця Славутицького ліцею – 279,5 б. / ІІІ місце
Науковий керівник – Рафаловська Наталія Олексіївна 

Секція: Біологія людини
Приньова Олена Станіславівна, учениця Славутицького ліцею – 288 б. / ІІ місце
Науковий керівник – Артем'єва Ірина Вікторівна 

Секція: Хімія
Костюченко Олександра Миколаївна, учениця Славутицького ліцею – 233,5 б. 
Науковий керівник – Микитенко Ірина Владиславівна

Вітаємо вихованців Славутицького наукового товариства Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді», їх батьків та наукових керівників. 

Так тримати!

За матеріалами сайту МАН учнівської молоді
Категорія: Олімпіади, МАН, конкурси... | Переглядів: 1009 | Додав: Яна | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 1
1 Яна  

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

2019/2020
http://picasion.com/
Дошка пошани
http://picasion.com/
міні-EdCamp Slavut
Наш блог
100-річчя В. Сухом
INUDECO
МОНУ
imzo.gov.ua
ЗНО
КОДА
ДОН
КНЗ КОР "КОІПОПК"
МАН
e-slavutich
Управління освіти
pedpresa.com
osvita.ua
Славутицький ММЦ © 2019