Славутицький міський методичний центр
Четвер, 17.01.2019, 09:39
Вітаю Вас Гость | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід
Контакти
Бакинський квартал, б.15, м.Славутич,Київська обл.07101
тел.: (04579) 2-35-32
e-mail: metodslavutich@ukr.net
web: slavmmc.at.ua
Пошук
Меню сайту
Календар подій
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Сектори центру
Методична служба [1153]
Бардакова Н.О.
Науково-методична рада [49]
Бардакова Н.О.
Дошкільна освіта [162]
Терещенко І.А.
Початкова освіта [153]
Мороз О.М.
Олімпіади, МАН, конкурси... [517]
Виховна робота [724]
Заставнюк О.О.
Бібліотечно-бібліографічна робота [162]
Громовик Н.П., Іванова Я.Є.
Психологічна служба [102]
Мови і література [143]
Мандровний О.М.
ПМПК [19]
Фізична культура, технології, естетичний цикл знань [146]
Касьяненко Л.Л.
Природничо-математичний цикл знань [31]
Суспільствознавство [42]
Ми у facebook
Методист ДНЗ
Початкова школа
Словесники
psyh.blog
САШБ
...
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2018 » Грудень » 20 » Результати І (міського) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН
14:03
Результати І (міського) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

18-19 грудня 2018 року у конференц-залі міського методичного центру відбувся І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук. Свої роботи представляли 13 учнів закладів загальної середньої освіти м.Славутича у відділеннях літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства; філософії та суспільствознавства; мовознавства; історії; комп’ютерних наук; хімії та біології; екології та аграрних наук; фізики і астрономії.

Журі визначило 13 переможців конкурсу-захисту.

 

Відділення хімії та біології

Секція «Біологія людини»

І місце - Карячка Катерина, учениця 43 групи Славутицького ліцею, тема роботи «Вплив мікроелементу Селену на організм людини», науковий керівник Рафаловська Н.О.

 

Секція «Зоологія, ботаніка»

ІІІ місце – Делікатна Поліна, учениця 9 класу Славутицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, тема роботи «Фітонциди – невидима зброя рослин», науковий керівник Можега В.В.

 

Секція «Хімія»

 

ІІ місце Лук’яшко Альона, учениця 43 групи Славутицького ліцею, тема роботи «Дослідження водневого показника рН середовища засобів побутової хімії та косметичної продукції», науковий керівник Микитенко І.В.

 

Секція «Валеологія»

 

ІІІ місце Куликов Максим, учень 9 класу Славутицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, тема роботи «Корисний йогурт», науковий керівник Сивець Н.М.

 

Відділення екології та аграрних наук

Секція «Екологія»


І місце – Нелюбіна Вікторія, учениця 11 класу Славутицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, тема роботи «Дослідження стану зовнішнього озеленення Славутицької школи №4», науковий керівник Набок Н.Г.

 

Відділення фізики і астрономії

Секція «Теоретична фізика»

 

І місце - Захарчук Наталія, учениця 42 групи Славутицького ліцею, тема роботи «Енергозберігаючі технології: будинок майбутнього», науковий керівник Полулях Т.П.

 

Секція «Експериментальна фізика»

 

ІІ місце - Примак Ярослав, учень 42 групи Славутицького ліцею, тема роботи «Фізика фракталів: від теорії до практики», науковий керівник Полулях Т.П.

 

Відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

Секція «Зарубіжна література»

 

І місце – Макарчук Юлія, учениця 31 групи Славутицького ліцею, тема роботи «Фантастика як форма відображення дійсності у світовій літературі», науковий керівник Рак Г.О.

 

Секція «Літературна творчість»

 

І місце - Сіраш Ірина, учениця 41 групи Славутицького ліцею, тема роботи «Поезія моєї душі», науковий керівник Кушнеренко О.В.

 

Відділення мовознавства

Секція «Українська мова»

І місце – Мординська Анастасія, учениця 11 класу Славутицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, тема роботи «Фальшиві друзі перекладача» (інтерлінгвальна омонімія української та західнословянських мов), науковий керівник Проценко Ю.І.

 

Відділення філософії та суспільствознавства

Секція «Педагогіка»

ІІІ місце – Петренко Микола, учень 10-Б класу Славутицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, тема роботи «Педагогічні ідеї В.О. Сухомлинського і Нова українська школа», науковий керівник Бачиніна В.П.

 

Відділення історії

Секція «Історія України»

ІІ місце Федченко Катерина, учениця 42 групи Славутицького ліцею, тема роботи «Інтеграція України до ЄС: шляхи і перспективи розвитку», науковий керівник Курач Л.С.

 

Секція «Історичне краєзнавство»

ІІ місце Федченко Катерина, учениця 42 групи Славутицького ліцею, тема роботи «Діяльність «Чернігівської Січі» у спогадах Яра Славутича», науковий керівник Нечай Т.О.

 

Відділення комп’ютерних наук

Секція «Технології програмування»

ІІІ місце – Руденок Тетяна, учениця 10-Б класу Славутицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, тема роботи «Розробка комп’ютерної програми для OS WINDOWS «Електронний зошит з інформатики для 5 класу», науковий керівник Кубрак Н.О.

 

Вітаємо учнів, їх батьків, наукових керівників, адміністрацію закладів! Бажаємо успіху на ІІ етапі конкурсу-захисту!!!

 

Більше світлин на фейсбук

Категорія: Олімпіади, МАН, конкурси... | Переглядів: 93 | Додав: bardakova73 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

2018/2019
http://picasion.com/
Дошка пошани
http://picasion.com/
міні-EdCamp Slavut
Наш блог
100-річчя В. Сухом
INUDECO
МОНУ
imzo.gov.ua
ЗНО
КОДА
ДОН
КВНЗ КОР "АНО"
МАН
e-slavutich
Управління освіти
pedpresa.com
osvita.ua
Славутицький ММЦ © 2019