У пілотних школах учні мають вищі показники за наскрізними уміннями порівняно з непілотними закладами, а реформу НУШ підтримують як батьки учнів, так і вчителі й керівники шкіл. Такі результати показує перший етап моніторингу впровадження реформи "Нова українська школа", оприлюднений на сайті МОН 7 серпня 2020 року.
Дослідження мало на меті оцінити ефективність впровадження реформи НУШ в
... Читати далі »
Сьогодні, 27 травня 2020 року, о 14:00 стартує проєкт “Антарктичні уроки” для школярів – серія коротких відео про Антарктиду та роботу українців на крижаному континенті.
Це спільний проєкт МОН та Національного антарктичного наукового центру (НАНЦ).
Міністерство освіти і науки України спільно з Британською Радою, Cambridge University Press та Cambridge Assessment English запустило оновлену онлайн-платформу для підвищення кваліфікації вчителів англійської мови у початкових класах – Ukrainian English Language Teacher Learning Platform.
“Ми вдячні нашим партнерам – Британській Раді, Cambridge University Press та Cambridge Assessment English – за систематичну підтримку професій
... Читати далі »
6 травня відбулося чергове засідання «Клубу щасливих вчителів «Післяранкові зустрічі» в онлайн-режимі на платформі Zoom. І хоч цього разу наші щасливі вчителі бачили один одного тільки на своїх моніторах, усмішки на обличчях, радість від зустрічі були справжніми, і я навіть можу стверджувати, що емоції передавалися онлайн.
На віртуальну зустріч завітало аж 12 однодумців. <
... Читати далі »
У вівторок, 28 квітня,Всеукраїнська школа онлайн розпочинає трансляцію уроків для школярів 1-4 класів. Уроки транслюватимуться на YouTube МОН та ще 4-х телеканалах. Програма розрахована на 5 тижнів і складається з чотирьох предметів: української мови, математики, науки та мистецтва.
“Кожен урок триватиме 15 хвилин, що є оптимальним для занять дітей цієї вікової категорії у форматі теле- та
... Читати далі »
З 24 лютого по 12 березня 2020 року в електронній бібліотеці https://lib.imzo.gov.ua/ педагогічні працівники мають можливість познайомитися з фрагментами електронних версій підручників для 3 класу, а з 30 березня по 15 квітня 2020 року – з фрагментами електронних версій підручників для 7 класу.
13 лютого 2020 року продовжив свою роботу «Клуб щасливих вчителів». Цього разу число учасників було теж «щасливим» - 13! Всі вмотивовані, всі з готовністю до змін, тому і робота була в радість і час пролетів непомітно. Згадали слова Дістервега про те, що без вчителя нічого освіті зробити неможливо. Зробити справжню Нову українську школу зможуть тільки нові вчителі. Тому наш девіз: «Самовдосконалення, саморозвиток, особистісне зростання». Спочатку попрацювали з Едкемпівськими картками про людські цінності
... Читати далі »
30 січня 2020 роуц відбулося третє засідання творчої групи вчителів початкових класів «Особливості впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти» під керівництвом вчителя-методиста Коробчук Галини Олексіївни. Воно було присвячене дуже важливій темі в контексті Нової української школи – формувальному оцінюванню. Пані Галина нещодавно відвідала обласний семінар-тренінг з цієї проблеми і щедро поділилася з колегами здобутим досвідом. Учасники творчої групи під час виконання вміло підібраних тренінгових вправ висловлювали свою особисту позицію в питаннях традиційного бального та форму
... Читати далі »
16 січня 2020 року відбулося засідання творчої групи вчителів початкових класів з проблеми «Інклюзивне навчання: партнерство і взаєморозуміння». По-перше, керівник цього професійного об’єднання організувала живу дискусію з питання, яке дуже всіх хвилює: оцінювання дітей з особливими освітніми потребами. В режимі вільного мікрофону педагоги висловили свою точку зору, поділилися досвідом. Практичний психолог школи №4 Діна Піщуліна підготувала змістовну презентацію «Технології оптимізації навичок спілкування дітей
... Читати далі »
28 листопада відбувся Міжнародний природничий інтерактивний конкурс “КОЛОСОК осінній - 2019”. 208 школярів Славутича традиційно взяли в ньому участь: Славутицька школа №1 – 52 учасники, Славутицька школа №2 – 35 учасників, Славутицька школа №3 – 63 учасники, Славутицька школа №4 – 57 учасників, Славутицький ліцей – 1 учасник. В усіх освітніх закладах були створені належні умови для проведення конкурсу. Бажаємо всім гарних результатів!
19 листопада в спортивній залі Славутицької школи №3 відбулися традиційні спортивні змагання серед учнів 4-х класів «Веселі старти».
Юні спортсмени змагалися завзято, з повною віддачею. В залі вирували позитивні емоції й спортивна жага до перемоги. Учасники пройшли 6 естафет. Дуже точний і справедливий секундомір в руках головного судді Сергія ЖЕМИ чітко розставляв команди по місцях. Традиція щодо пе
... Читати далі »