Славутицький міський методичний центр
Середа, 03.06.2020, 10:08
Вітаю Вас Гость | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід
Контакти
Бакинський квартал, б.15, м.Славутич,Київська обл.07101
тел.: (04579) 2-35-32
e-mail: metodslavutich@ukr.net
web: slavmmc.at.ua
Пошук
Меню сайту
Календар подій
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Сектори центру
Методична служба [1365]
Деревянко О.С.
Науково-методична рада [53]
Деревянко О.С.
Дошкільна освіта [216]
Терещенко І.А.
Початкова освіта [192]
Корень Л.О.
Олімпіади, МАН, конкурси... [610]
Деревянко О.С.
Виховна робота [775]
Полегенько Я.П.
Бібліотечно-бібліографічна робота [226]
Іванова Я.Є.
Психологічна служба [112]
Єзан Н.П.
Мови і література [171]
Мандровний О.М.
Фізична культура, технології, естетичний цикл знань [186]
Касьяненко Л.Л.
Природничо-математичний цикл знань [58]
Суспільствознавство [160]
Ми у facebook
Методист ДНЗ
Початкова школа
Словесники
psyh.blog
...
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2020 » Лютий » 20 » Переможці поетичного конкурсу «Зерна доброти»
10:04
Переможці поетичного конкурсу «Зерна доброти»

Вітаємо переможців ІІ етапу поетичного конкурсу «Зерна доброти» у 2019/2020 навчальному році

п/п

П.І.Б. учня

Заклад

Клас (група)

Місце

П.І.Б. вчителів, які підготували учня

Вікова група: 3-4 класи

1.       

Гончаренко Артем Олексійович

Славутицька школа № 3

3-А

І

Туровець Любов Іванівна

2.       

Міненко Софія Віталіївна

Славутицька школа № 3

3-А

ІІ

Туровець Любов Іванівна

Вікова група: 5-8 класи

3.       

Мекшун Анастасія Вікторівна

Славутицька школа № 2

6

І

Овчинник Світлана Володимирівна

4.     

Дідовець Оксана Валеріївна

Славутицька школа № 3

6-А

І

Купрієнко Тетяна Василівна

5.     

Нагладзе Дар’я Теймуразівна

Славутицька школа № 1

7-Б

ІІ

Тарасенко Раїса Миколаївна

6.     

Буяло Діана Юріївна

Славутицька школа № 1

7-В

ІІ

Сироватка Валентина Петрівна

7.       

Бєленко Катерина Вікторівна

Славутицька школа № 3

7-Б

ІІ

Дубина Надія Пилипівна

8.

Чернега Дарина Андріївна

Славутицька школа № 3

7-Б

ІІ

Дубина Надія Пилипівна,Галуза Наталія Олександрівна

9.       

Золотарьова Поліна Дем’янівна

Славутицька школа № 2

8

ІІ

Овчинник Світлана Володимирівна

10.

Светлицька Юлія Тарасівна

Славутицька школа № 3

8

ІІ

Галуза Наталія Олександрівна

11.

Сухоставська Софія Сергіївна

Славутицька школа № 3

5-А

ІІІ

Купрієнко Тетяна Василівна

12.

Доценко Давид Євгенович

Славутицька школа № 3

5-Б

ІІІ

Купрієнко Тетяна Василівна

Вікова група: 9-11 класи

13.

Ювченко Олександр Васильович

Славутицький ліцей

9 (23)

І

Кушнеренко Оксана Валеріївна

14.

Кезь Дарина Юріївна

Славутицька школа № 3

10

ІІ

Галуза Наталія Олександрівна

15.

Симонова Яна Анатоліївна

Славутицька школа № 3

11

ІІ

Галуза Наталія Олександрівна,

Дубина Надія Пилипівна

 

Категорія: Олімпіади, МАН, конкурси... | Переглядів: 92 | Додав: Яна | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

2019/2020
http://picasion.com/
АКТУАЛЬНО!
Дошка пошани
http://picasion.com/
міні-EdCamp Slavut
Наш блог
INUDECO
МОНУ
imzo.gov.ua
ЗНО
КОДА
ДОН
КНЗ КОР "КОІПОПК"
МАН
Міська рада
Управління освіти
pedpresa.com
osvita.ua
Славутицький ММЦ © 2020