Славутицький міський методичний центр
Вівторок, 14.07.2020, 02:17
Вітаю Вас Гость | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід
Контакти
Бакинський квартал, б.15, м.Славутич,Київська обл.07101
тел.: (04579) 2-35-32
e-mail: metodslavutich@ukr.net
web: slavmmc.at.ua
Пошук
Меню сайту
Календар подій
«  Травень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Сектори центру
Методична служба [1386]
Деревянко О.С.
Науково-методична рада [53]
Деревянко О.С.
Дошкільна освіта [220]
Терещенко І.А.
Початкова освіта [192]
Корень Л.О.
Олімпіади, МАН, конкурси... [614]
Деревянко О.С.
Виховна робота [775]
Полегенько Я.П.
Бібліотечно-бібліографічна робота [231]
Іванова Я.Є.
Психологічна служба [112]
Єзан Н.П.
Мови і література [171]
Мандровний О.М.
Фізична культура, технології, естетичний цикл знань [187]
Касьяненко Л.Л.
Природничо-математичний цикл знань [58]
Суспільствознавство [169]
Ми у facebook
Методист ДНЗ
Початкова школа
Словесники
psyh.blog
...
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2014 » Травень » 14 » Обговорено підсумки методичної роботи з педагогами міста за 2013-2014 навчальний рік
13:46
Обговорено підсумки методичної роботи з педагогами міста за 2013-2014 навчальний рік

 14 травня 2014 року відбулося підсумкове засідання міської науково-методичної ради. Присутні – 24 особи. Відсутні з поважних причин – 2 особи. Головувала на засіданні Старовойтова А.О., завідуюча методцентром.

Члени ради розглянули наступний порядок денний:

Про результати роботи колективу ДНЗ «Центр розвитку дитини» над науково-методичною проблемою (Кузьміна Т.О., вихователь-методист ДНЗ «Центр розвитку дитини»)

Про результати моніторингу стану виконання навчальних програм в ЗНЗ (Старовойтова А.О., заступники директорів ЗНЗ)

Про результати методичної роботи з педагогічними кадрами міста у 2013/2014 н.р. (вихователі-методисти, заступники директорів)

Про роботу секторів міського методичного центру у 2013/2014 н.р. (Старовойтова А.О., методисти центру)

Про схвалення адаптованих, авторських програм, матеріалів передового педагогічного досвіду, матеріалів педагогічної виставки. (Старовойтова А.О., методисти методцентру)

Засідання проходило у дошкільному навчальному закладі «Центр розвитку дитини» і розпочалося екскурсією-презентацією про результати роботи педагогічного колективу над реалізацією проблеми «Впровадження здоров’язберігаючих, здоров‘яформуючих, здоров’язміцнюючих технологій на основі валеологізації навчально-виховного процесу». Створене предметно-розвивальне середовище, наявна навчально-матеріальна база закладу яскраво продемонстрували результати та зміст роботи колективу.

Далі учасники засідання обговорили попередні результати моніторингу стану виконання навчальних планів та програм.

В усіх загальноосвітніх навчальних закладах дане питання систематично контролювалося протягом навчального року. Станом на грудень 2013 року та березень поточного року адміністраціями закладів узагальнені довідки, видані накази щодо виконання навчальних програм. Згідно з планами внутрішнього адміністративного контролю в усіх закладах здійснювалася перевірка класних журналів, календарно-тематичних планів, проаналізовані звіти вчителів про фактичне виконання навчальних програм. Таким чином, відстеження виконання навчальних планів та програм здійснювалося систематично, що дало змогу своєчасно виконувати корекційні заходи. Адміністрації закладів вживають заходи щодо усунення зафіксованих недоліків, надають рекомендації учителям, які з певних причин мали відставання у виконанні програм. Отже, станом на 14.05.2014 навчальні програми з усіх предметів в 1-11 класах за 2013-2014 навчальний рік виконуються належним чином. Остаточні звіти будуть узагальнені в навчальних закладах 30.05.2014.

Учасники засідання також детально обговорили результати методичної роботи з педагогічними кадрами міста та підсумки роботи секторів міського методичного центру у 2013/2014 н.р. Обговорення відбувалося у формі коротких виступів усіх присутніх, під час яких були наведені яскраві приклади реалізованих вдалих методичних заходів, цікаві ідеї щодо впроваджених методичних проектів. Важливо, що усі доповідачі надавали слушні зауваження та конструктивні пропозиції щодо вдосконалення системи методичної роботи з педагогами як на рівні навчальних закладів, так й на загальноміському.

Так, було вирішено продовжити роботу педагогічної виставки «Освіта Славутича» в апробованому у цьому навчальному році форматі. Через це потребує оновлення положення виставки та є необхідність у більш ефективній, вчасній роботі методичних служб закладів та, у першу чергу, власне вчителів, бажаючих брати участь у виставці. Також присутні схвально відгукувалися про роботу міського теоретико-практичного семінару «Профілактика мовленнєвих порушень у дітей дошкільного віку», форуму «Запрошуємо на урок», окремих міських методичних об"єднань та майстер-класів педагогів з педагогічними званнями. Проте одностайною була думка про те, що необхідно робити подальші кроки на шляху оптимізації кількості методичних заходів на користь підвищення їх якості та змісту. Було вирішено налагодити подальшу співпрацю із навчальними закладами міста Чернігова з метою обміну передовим педагогічним досвідом. Присутні обговорили також ідею щодо проведення міського творчого конкурсу для вчителів та надання можливості педагогам вибирати тему методичних заходів та брати у них участь за власним бажанням. На думку учасників засідання це сприятиме підвищенню мотивації професійної діяльності.

По завершенні роботи науково-методична рада схвалила матеріали до нагородження дипломами міської педагогічної виставки «Освіта Славутича – 2014»; перелік матеріалів для експертної оцінки науково-методичною радою Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів для участі в обласній виставці «Освіта Київщини: творчі здобутки, перспективні педагогічні ідеї та технології» у 2014 році та визнала результати міської педагогічної виставки «Освіта Славутича – 2014» задовільними. Також описи досвіду роботи окремих педагогів були прийняті до рецензування.

Методичні служби навчальних закладів отримали дипломи та подяки за підсумками міського етапу олімпіад, конкурсів, виставки "Освіта Слаутича". За традицією ці нагороди учні та вчителі отримають на підсумкових заходах, присвячених завершенню 2013-2014 навчального року. Дипломи виставки "Золотий фонд" будуть вручені на пленарному засіданні серпневої педагогічної конференції.

Отже, бажаємо колегам вдалого завершення 2013-2014 навчального року! Науково-методична рада збереться наступного разу вже у новому навчальному році. 

Категорія: Науково-методична рада | Переглядів: 805 | Додав: ММЦ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 4
0
4 Vika   [Матеріал]
wink

0
3 HappySmile   [Матеріал]
smile

0
2 Тatyana   [Матеріал]
write

0
1 Elena   [Матеріал]
write write write

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

2019/2020
http://picasion.com/
АКТУАЛЬНО!
Дошка пошани
http://picasion.com/
міні-EdCamp Slavut
Наш блог
INUDECO
МОНУ
imzo.gov.ua
ЗНО
КОДА
ДОН
КНЗ КОР "КОІПОПК"
МАН
Міська рада
Управління освіти
pedpresa.com
osvita.ua
Славутицький ММЦ © 2020