Славутицький міський методичний центр
П`ятниця, 26.02.2021, 14:35
Вітаю Вас Гость | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід
Контакти
Бакинський квартал, б.15, м.Славутич,Київська обл.07101
тел.: (04579) 2-35-32
e-mail: metodslavutich@ukr.net
web: slavmmc.at.ua
Пошук
Меню сайту
Календар подій
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Сектори центру
Методична служба [1405]
Деревянко О.С.
Науково-методична рада [53]
Деревянко О.С.
Дошкільна освіта [221]
Терещенко І.А.
Початкова освіта [193]
Корень Л.О.
Олімпіади, МАН, конкурси... [615]
Деревянко О.С.
Виховна робота [776]
Полегенько Я.П.
Бібліотечно-бібліографічна робота [235]
Іванова Я.Є.
Психологічна служба [113]
Єзан Н.П.
Мови і література [171]
Мандровний О.М.
Фізична культура, технології, естетичний цикл знань [187]
Касьяненко Л.Л.
Природничо-математичний цикл знань [58]
Суспільствознавство [169]
Ми у facebook
Методист ДНЗ
Початкова школа
Словесники
psyh.blog
...
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2018 » Червень » 5 » НТУУ "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" запрошує на навчання
15:32
НТУУ "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" запрошує на навчання

На сьогодні Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» є найпрестижнішим вищим навчальним закладом України. Визнаючи особливий статус міста Славутич, КПІ ім.Ігоря Сікорського спільно з Інститутом проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова НАН України, Інститутом проблем безпеки атомних електростанцій НАН України, Державним науково-технічним центром ядерної та радіаційної безпеки (ДНТЦ ЯРБ) розгортає з 01 вересня 2018 року на базі Славутицької філії КПІ ім.Ігоря Сікорського підготовку бакалаврів за наступними спеціальностями:

· 122 – Комп’ютерні науки

Студенти отримають базову комп'ютерну підготовку, оволодіють систематичними, керованими та ефективними методами створення високоякісного програмного забезпечення, зокрема, з розробки комп’ютеризованих систем проектування та моніторингу складних об’єктів, а також уміннями проектування розподілених систем з можливостями проведення високопродуктивних розподілених обчислень та розподіленого зберігання інформації, технологій побудови кросплатформеного програмного забезпечення та програмного забезпечення для мобільних пристроїв.

Випускники - програмісти вищої кваліфікації. Через високий попит ринку праці на фахівців з розробки програмних систем та мобільних додатків випускники даної спеціалізації зможуть працювати практично в будь-якій структурі як спеціалісти з проектування, розробки або автоматизованого тестування комп’ютерних систем різного рівня складності.

· 142 – Енергетичне машинобудування.

Сонячна енергетика в поєднанні з тепло- і парогенеруючими установками – майбутнє енергетичної незалежності України. Спеціальність «Енергетичне машинобудування», спеціалізація «Тепло- і парогенеруючі установки» готує фахівців з ефективного та екологічно чистого використання паливних ресурсів в енергетиці, промисловості, комунально-побутовому та аграрному секторах економіки. Особливу актуальність спеціальність має у зв'язку зі збільшенням використання альтернативних джерел енергії – палив біологічного походження, промислових та побутових відходів, вторинних ресурсів і т.д.

Майбутні спеціалісти зможуть виконувати роботи з проектування, експлуатації, виготовлення, монтажу, налагодження та ремонту енергетичного обладнання. Отримані фундаментальні знання і практичні навички дозволять випускникам працювати з найрізноманітнішими тепловими установками – енергетичними, промисловими і побутовими котлами, промисловими печами, паровими та газовими турбінами та ін.

Під час навчання велика увага приділяється засобам комп'ютерного 2D і 3D проектування, а також вивченню програмних методів моделювання фізичних процесів в енергетиці – горіння, теплообміну, аеродинаміки та міцності. Для поглиблення знань та здобуття практичних навиків студенти проходять практики на теплових електричних станціях, енергомашинобудівних підприємствах та наукових установах, де знайомляться з передовими інженерними розробками та науковими досягненнями.

Наявність сучасної експериментальної та комп’ютерної бази дає змогу залучати студентів старших курсів до наукової та інженерно- конструкторської роботи як безпосередньо на кафедрі, так і у відповідних установах. Кращі студенти мають можливість стажуватися та здобувати освіту за кордоном (США, Канада, Швеція, Норвегія, Португалія та ін.), а також продовжити навчання в аспірантурі та одержати науковий ступінь доктора філософії (PhD). Випускники спеціалізації «Тепло- і парогенеруючі установки» працюють в інжинірингових компаніях енергетичного профілю, на теплових електричних станціях, машинобудівних підприємствах, наукових установах, фірмах виробниках обладнання – VIESSMANN, VAILLANT, BUDERUS та ін. Основна діяльність фахівців пов'язана зі створенням та впровадженням нових енергоефективних технологій, заміщенням природного газу альтернативними джерелами енергії, модернізацією та підвищенням енергетичної ефективності існуючого паливного обладнання.

· 143 - Атомна енергетика.

Випускники спеціальності орієнтовані перш за все на найбільш важливу і перспективну сферу енергетичної галузі – атомну енергетику. Вони вчаться здійснювати керування ядерними енергетичними установками, займатися моделюванням нейтронно-фізичних та теплогідравлічних процесів в устаткуванні АЕС, вирішувати проблеми надійності та безпеки АЕС.

Для успішної діяльності у цій сфері вони потребують ґрунтовної фізико-математичної, комп’ютерної та інженерної підготовки, знання іноземних мов, уміння працювати з сучасними програмними кодами.

Випускники мають виключне право на отримання ліцензії, що дозволяє керувати ядерними енергоустановками. Вони можуть займати посади від інженера до Генерального директора АЕС, працювати в інших підрозділах НАЕК «Енергоатом»; Державній інспекції з ядерного регулювання, науково- технічних установах, що займаються підтримкою експлуатації АЕС, проблемами ядерної безпеки; міжнародних організаціях, таких як МАГАТЕ, VANO та ін.

· 151 - Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології.

Студенти отримують базову комп'ютерну підготовку з програмування, вивчають сучасні мови програмування, бази даних, системи комп'ютерної графіки, паралельну обробку та розподілені системи, а також - аспекти автоматизації промислових об'єктів енергетики.

Випускники спроможні розробляти програмне забезпечення, виконувати з використанням комп'ютерної техніки дослідницькі і проектні роботи по створенню систем автоматизації та управління на базі мікропроцесорної техніки, а також проводити монтаж, налагодження та обслуговування діючих систем автоматизації.

Наші переваги:

· навчання у найпрестижнішому вищому навчальному закладі України;

· підготовку студентів здійснюють провідні учені, члени-кореспонденти НАН України, професори, доктори технічних наук, кандидати технічних наук, які мають величезний досвід викладацької та наукової діяльності в провідних ВНЗ України та у країнах ЄС;

· креативні, сучасні форми освітньої діяльності, що передбачають залучення студентів до виконання реальних інноваційних стартап-проектів уже з першого року навчання;

· отримання студентами у ході навчання практичних навичок, що користуються попитом серед роботодавців в Україні та країнах ЄС;

· навчання з використанням прогресивних ІТ технологій.

Термін навчання: для всіх спеціальностей 4 роки. З них перші 2 роки (1-й і 2-й курси) - безпосередньо на базі Славутицької філії КП ім.Ігоря Сікорського, а останні 2 роки (3-й і 4-й курси) – в Києві на базі спільних кафедр НТУУ КПІ та наукових установ Національної академії наук України

Інформаційний буклет завантажити

Категорія: Методична служба | Переглядів: 271 | Додав: bardakova73 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

2020/2021
http://picasion.com/
АКТУАЛЬНО!
Дошка пошани
http://picasion.com/
міні-EdCamp Slavut
Наш блог
INUDECO
МОНУ
imzo.gov.ua
ЗНО
КОДА
ДОН
КНЗ КОР "КОІПОПК"
МАН
Міська рада
Управління освіти
pedpresa.com
osvita.ua
Славутицький ММЦ © 2021