Славутицький міський методичний центр
Вівторок, 12.12.2017, 15:01
Вітаю Вас Гость | RSS

Головна Атестація та курсова перепідготовка... - Сторінка 2 - ФорумРеєстраціяВхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 2«12
Форум » 1001 ідея » Онлайн-семінар "Новації у проведенні атестації" » Атестація та курсова перепідготовка...
Атестація та курсова перепідготовка...
TatianaДата: Понеділок, 30.09.2013, 21:18 | Повідомлення # 16
Рядовой
Група: Пользователи
Репутація: 0
Статус: Offline
Гость,  Доброго дня. Працюю в школі заступником директора з виховної роботи (о,5 ст.), вчителем укр. мови та укр. і світової л-р (о,5 ст), і маю 0,5 ставки педагога-організатора. У  2008 році  атестувалася  (на вищу категорію) ,  а влітку того ж року пішла у декретну відпустку. Стала до роботи у 2011 році (по закінченні д/в по догляду за дитиною до 3-х років), була попереджена, що маю атестуватися у 2015 році. У грудні 2012 року пройшла курси  заступників директорів та вчителів української мови та л-ри, після чого дізналася, що курси я мала проходити того ж року, що й атестування. Аж раптом наприкінці вересня 2013 року я  випадково дізнаюся, що весь цей час мені за 0,5 ставки педагога - організатора платили згідно  найнижчого тарифного  розряду, бо я не атестувалася як педагог-організатор і не пройшла відповідні курси. Але ж я атестуюся аж у 2015 році! Чи мали право платити за найнижчим розрядом і навіть не попередити мене про це?

ММЦДата: П`ятниця, 13.12.2013, 22:31 | Повідомлення # 17
Подполковник
Група: Администраторы
Репутація: 100
Tatiana, П. 3.20. Положення : Вчителі та викладачі, які мають педагогічне навантаження з кількох предметів, атестуються з того предмета, який викладають за спеціальністю. У цьому випадку присвоєна кваліфікаційна категорія поширюється на все педагогічне навантаження. Необхідною умовою при цьому є підвищення кваліфікації з предметів інваріантної складової змісту загальної середньої освіти.

ГостьДата: П`ятниця, 14.03.2014, 17:28 | Повідомлення # 18
Група: Гости

Доброго дня. Я пройшла курсову перепілготовку у 2010 році, у 2013 -позачергова атестація. Коли я маю пройти нову курсову перепідготовку?

ГостьДата: Понеділок, 01.09.2014, 18:29 | Повідомлення # 19

Доброго дня! Будьте добрі, поясніть,будь ласка. за основним місцем роботи- я викладач хореографії в школі мистецтв. Атестована. Працюю за сумісництвом в позашкільній установі Палац дитинства і юнацтва керівником хореографічного гуртка. Чи потрібно мені ще раз атестуватися в цьому закладі, якщо я тільки що прошла атестацію за основним місцем роботи? Якщо викладаю хореографію і там,і там .Дякую за відповідь.

Гость ТатьянаДата: Понеділок, 08.09.2014, 08:15 | Повідомлення # 20

Добрый день! Подскажите пожалуйста, на сколько уменьшится категория учителя высшей категории, если не пройти очередную аттестацию? спасибо!

ГостьДата: Середа, 10.12.2014, 14:39 | Повідомлення # 21

Чи можна атестуватися по двох предметах за спеціальністю також двох передметів які відповідають диплому?

Додано (10.12.2014, 14:39)
---------------------------------------------
Чи можна атестуватися по двох предметах які викладаю у школі, диплом підтверджує дві спеціальності?

ГостьДата: Неділя, 29.03.2015, 19:29 | Повідомлення # 22

Якщо педагог не пройшов курсову підготовку то як проходить атестація

Додано (29.03.2015, 19:29)
---------------------------------------------
<_< :D

ВасильовичДата: П`ятниця, 04.11.2016, 20:11 | Повідомлення # 23
Рядовой
Група: Пользователи
Репутація: 0
Доброго дня! Я проходив курсову перепідготовку в обласному інституті удосконалення в березні 2011 року з географії (за фахом) та інформатики (Інтел). Атестацію пройшов відповідно в 2012 році. Підтвердив кваліфікаційну категорію "сп. вища категорія". У квітні нинішнього (2016) року пройшов курсову перепідготовку з географії (дистанційно). При тарифікації на 2016/2017 н.р. адміністрація теперішньої школи (школа, в якій я працював до цього, попала під реорганізацію в освітній округ - стала філіалом основної) та бухгалтерія відділу освіти зарахували мені вищу категорію тільки з географії, а інформатику викладаю як "спеціаліст". Курси з інформатики будуть тільки в листопаді-грудні за планом ОІУУ. Чи правомірні дії адміністрації школи, яка не визнає посвідчення "Інтел" як документ, який надає право на поширення дії кваліфікаційної категорії "вища категорія" на інформатику і заявляє, що термін дії минулої перепідготовки з інформатики вже просрочено (березень)? З повагою до Вас, Анатолій Васильович.

Форум » 1001 ідея » Онлайн-семінар "Новації у проведенні атестації" » Атестація та курсова перепідготовка...
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

Славутицький ММЦ © 2017