Славутицький міський методичний центр
Вівторок, 22.08.2017, 00:40
Вітаю Вас Гость | RSS

Головна Лідери освітніх ініціатив. Хто вони? - ФорумРеєстраціяВхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 3123»
Форум » 1001 ідея » Лідери освітніх ініціатив » Лідери освітніх ініціатив. Хто вони? (Ділимося враженнями, обмінюємося думками щодо лідерства)
Лідери освітніх ініціатив. Хто вони?
ММЦДата: Вівторок, 15.02.2011, 19:52 | Повідомлення # 1
Подполковник
Група: Администраторы
Репутація: 100
Статус: Offline
biggrin

МарусяДата: П`ятниця, 18.02.2011, 20:55 | Повідомлення # 2
Група: Гости

я точно лідер, адже я залишила свої думки у всіх темах вашого форму

ОленаДата: П`ятниця, 18.02.2011, 21:20 | Повідомлення # 3
Рядовой
Група: Проверенные
Репутація: 0
Лідер в освіті, мені здається, це той, хто постійно вчиться, самовдосконалюється, не залишається байдужим, не дивлячись на наші зарплати та ситуацію в державі. Завжди було важко, але лідер - це той, хто піднявся на один раз білбше, ніж упав...

ГостьДата: Середа, 23.02.2011, 09:20 | Повідомлення # 4

Знаю я таких: ніколи не зупиняються на даному - все вдосконалюють, розвивають, пристосовують, створюють, перші місця здобувають на обласних конкурсах... З ПЕРЕМОГОЮ!!!!! respect

ГостьДата: Четвер, 14.07.2011, 14:23 | Повідомлення # 5

Лідерство -це служіння! flower flower

ЛенаДата: Четвер, 14.07.2011, 14:29 | Повідомлення # 6
Рядовой
Група: Пользователи
Подлинный лидер считает необходимым делиться своими чувствами, энтузиазмом, энергией heart

Марите методистДата: Понеділок, 02.04.2012, 09:02 | Повідомлення # 7

Людина що здатна вести за собою, та яка знає куди вести та навіщо. biggrin

ЛенаДата: Понеділок, 02.04.2012, 17:04 | Повідомлення # 8
Рядовой
Шановні форумчани, наші педагогічні партнери! Вітаю Вас із всіма прийдешніми святами!!!
Отже, хто ж ці люди? - подивіться навкруги, це ми з вами!
Ти можеш стати розумнішим трьома шляхами:
-шляхом досвіду - це найгірший шлях;
-шляхом наслідування -це найлегший шлях:
-шляхом роздумів -це найблагородніший шлях. Давнє китайське прислів"я
Щоб дійти третього - треба змінити себе. ( це я)!

ГостьДата: Середа, 04.04.2012, 11:23 | Повідомлення # 9

Широ висловлюю подяку керівнику проекту в м.Славутичі Старовойтовій А.О. Ініціативна, лідер в душі Арина Олександрівна організувала навчання творчо, цікаво, згуртувала колектив однодумців, який вміє працювати в команді, здатний управляти процесом змін в освіті. Сьогодення потребує від педагогічного працівника високого професіоналізму, володіння сучасними технологіями навчання і виховання, високих лідерських якостей. Даний проект - чудова нагода навчитися створювати сприятливе освітнє середовище в закладі освіти і набути лідерських якостей. Зичу здоров'я, творчих здобутків і наснаги керівнику проекту. (Живець Л.М., учасник проекту від ЗОШ № 4)

ГостьДата: Середа, 04.04.2012, 15:52 | Повідомлення # 10

Приємно, корисно брати участь у проекті, якщо тебе за собою веде справжній лідер Арина Олександрівна Старовойтова. Саме під час навчання, беручи участь у цьому проекті, ще раз переконалася, як важливо мати риси людини, яка вміє вести за собою колектив, бути креативною. Це так необхідно у сучасному освітньому середовищі для підвищення ефективності планування своєї роботи. Висловлюємо подяку організатору проекту в місті Славутичі Старовойтовій А.О. (Купрієнко Т.В., учасник проекту від ЗОШ № 3)

еленаДата: Середа, 04.04.2012, 18:42 | Повідомлення # 11
Рядовой
Лідери - це люди, які не бояться брати на себе відповідальність за прийняті свої рішення та вміють знайти шлях вирішення проблеми свого підлеглого, колеги, члена сім’ї, своїх учнів. Я дякую ініціаторам проекту та Арині Олександрівні Старовойтовій за можливість обговорити питання управління в колі колег. Враження від спілкування дуже позитивні. Приємно, що такі професійні, толерантні, активні люди працюють в освіті нашого міста. Дякую всім. Бажаю успіхів в роботі, взаєморозуміння і здоров ’я. Директор школи №4 Резан О.М.

VikaДата: Понеділок, 09.04.2012, 10:04 | Повідомлення # 12
Рядовой
Властивість мого характеру вдало збігається з однією із важливих, на мій погляд, якостей особистості справжнього лідера, який не буде ставити на перше місце тільки свої інтереси. Він обов'язково допоможе домогтися гарних результатів у реалізації своїх цілей іншим людям, які працюють з ним поруч. Ще одна якість лідера, теж, на мій погляд важлива - це зацікавленість в успішному зростанні і розвитку організації, в якій він працює. Справжній лідер прагне залишити успішний результат своєї роботи! Йому важливо, що залишиться після нього.
Аріна Олександрівна, дякую Вам за те, що навчили мене проявляти в собі необхідні для лідера якості. Я знаю, навіщо мені це потрібно. Під час роботи в проекті мені вдалося повисити свою самооцінку та отримати душевне і моральне задоволення. flower

GusevaLДата: Понеділок, 09.04.2012, 10:10 | Повідомлення # 13
Рядовой
Лидер точно знает, чего он хочет достичь в своей работе. И даже если иногда ошибается, то никакой трагедии из этого не делает, а просто весело, не теряя чувства юмора, в темпе - марширует от одной неудачи к другой, веря, что с десятой, может быть, попытки его всёравно ждёт удача и успех. Лидер верит в свою мечту! Лидер ориентируется на требовательных и принципиальных работников и клиентов, ведь если тратить драгоценное время своей уникальной жизни на вялых и безинициативных людей, то точно можно стать похожим на них. А зачем это лидеру. Скажи мне, кто твой друг, и я скажу тебе, кто ты. А теперь конкретно. Участие в Проекте "Лідери освітніх ініціатив" всем педагогическим коллективом, позволило нам одержать две внушительные победы в инновационных конкурсах: Всеукраинський конкурс "Веб-сайт -обличчя успіху " (друге місце в загальному заліку, перше за контент, перше за динаміку), а також отримати перемогу в дуже важливому для нас обласному конкурсі-захісті Веб-сайтів закладів освіти.
Спасибо, Арина Александровна, за Вашу веру в наш успех и желание поменять нашу жизнь, сделать её более динамичной, интересной и насыщенной. Вам это удалось! Мы стали более проворными в уличной толчее. Шучу! heart

Повідомлення відредагував GusevaL - Понеділок, 09.04.2012, 10:45

mamikДата: Понеділок, 09.04.2012, 14:51 | Повідомлення # 14
Рядовой
На мою думку, Лідер повинен обовязково бути наполеглевим. Успішно діючий керівник у будь якій обстановці, при напрузі чи у будь -якій іншій не стандартній обстановці повинен наполегливо виконувати завдання та йти до поставленої мети, навіть якщо думки з кимось не збігаються. Я маю завдання , то повинен його виконати!. Лідер повинен інтуїтивно розуміти, за які ідеї треба триматися, при цьому активно цікавитися усіма доступними даними. Не розуміння та не підтримка не повинны лякати. Одже наполегливысть це одна з важливих рис характеру для людини лідера.

LoraДата: Понеділок, 09.04.2012, 19:22 | Повідомлення # 15
Рядовой
Общая особенность всех успешных лидеров заключается в том, что они не позволяют разочарованиям останавливать их на пути к поставленным целям. Основываясь на различных исследованиях, можно выделить несколько механизмов устойчивости внешним негативным стимулам, которые программируют нас на оптимальное управление стрессом.
· Внутренние Механизмы — регулируют ваше физическое, медитативное и умственное состояние (упражнения, отдых и пища, медитация и техники расслабления разума)
· Механизмы Отношений – контролируют отдачу и пользу от отношений с другими людьми и самим собой. «В жизни мы опираемся на тех, кого поддерживаем»,- сказала Мари Эбнер фон Эшенбах. Никто не хочет бороться с трудностями один, да и никто на это не способен. Мы получаем социальную поддержку от всех видов отношений с другими людьми, и учимся отдавать что-то взамен. Мы стараемся построить значимые для нас отношения. Они укрепляют нас, увеличивают наш психологический потенциал и усиливают нашу сопротивляемость различным стрессорам.
· Механизм привычек. Сначала мы создаем наши привычки, и потом наши привычки делают нас. Если Вы будете использовать ранее описанные механизмы регулярно (и не только как способ преодоления кризисных ситуаций), то они станут такой же привычкой, как чистить зубы или принимать душ.

Форум » 1001 ідея » Лідери освітніх ініціатив » Лідери освітніх ініціатив. Хто вони? (Ділимося враженнями, обмінюємося думками щодо лідерства)
Сторінка 1 з 3123»
Пошук:

Славутицький ММЦ © 2017