Славутицький міський методичний центр
Субота, 20.04.2019, 17:19
Вітаю Вас Гость | RSS
 
Головна детские площадки во дворах - ФорумРеєстраціяВхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » 1001 ідея » Позашкільна освіта, виховна робота та захист прав дитини » детские площадки во дворах (Для кого создавались детские площадки во дворах ?)
детские площадки во дворах
Светлана13Дата: Вівторок, 27.03.2012, 17:07 | Повідомлення # 1
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Для кого создавались детские площадки во дворах?

Для меня это очень наболевший вопрос. Я имею двоих деток, а гулять с ними негде…. Да, конечно же, в нашем городе есть две замечательные детские площадки, но каждый родитель знает, что летом там яблоку негде упасть и дети вынуждены, в буквальном смысле, гулять друг у друга на головах! Площадки во дворах оккупированы нерадивыми собаководами, которые без угрызения совести выгуливают там своих питомцев. Я уже не беру во внимание бездомных собак.
По закону Украины каждый собаковод должен выгуливать собаку в специально отведенных местах. Я понимаю, что в нашем городе таких мест нет, но вокруг нас лес!!! Вот закон на который я ссылаюсь :
“Кодекс введено в дію з 1 червня 1985 року
Постановою Верховної Ради Українcької РСР
від 7 грудня 1984 року N 8074-X

Стаття 154. Порушення правил тримання собак і котів

Тримання собак і котів у місцях, де це заборонено відповідними правилами, чи понад установлену кількість, чи незареєстрованих собак, або приведення в громадські місця, або вигулювання собак без повідків і намордників (крім собак, у реєстраційних свідоцтвах на яких зроблено спеціальну відмітку) чи в невідведених для цього місцях -

тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і попередження або накладення штрафу на посадових осіб - від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Ті самі дії, що спричинили заподіяння шкоди здоров'ю людей або їх майну, а так само повторне протягом року вчинення порушення з числа передбачених частиною першою цієї статті -

тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією тварин і на посадових осіб - від чотирьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

(Із змінами, внесеними згідно із
Законом України від 07.02.97 р. N 55/97-ВР)”

Возникает вопрос именно собаководам: если уж вы бессовестно и нагло выгуливаете своего питомца во дворах, так почему же вам не прейдет в голову пойти с ними в центр города или горисполком!?
Вынуждена писать это так как живу именно с такой соседкой . А сколько же таких по всему городу!
Кому не безразлично прошу обратить на это внимание.
Очень интересует, как бороться с такими собаководами?
Светлана
Г. Славутич


Повідомлення відредагував Светлана13 - Вівторок, 27.03.2012, 19:32
 
Форум » 1001 ідея » Позашкільна освіта, виховна робота та захист прав дитини » детские площадки во дворах (Для кого создавались детские площадки во дворах ?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Славутицький ММЦ © 2019